eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Olsztyn › PODINSPEKTOR DS. BUDOWLANYCH

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

PODINSPEKTOR DS. BUDOWLANYCH

Lokalizacja:

Olsztyn

warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/0501

Obowiązki:

Szczegóły oferty: https://osir_olsztyn.bip.gov.pl/ogloszenia-o-prace/nabor-na-stanowisko-podinspektor-ds-budowlanych.html
1. Przygotowanie oraz prowadzenie wszelkiej korespondencji z zakresu branży budowlanej
i sanitarnej.
2. Przygotowanie niezbędnych dokumentów z zakresu spraw budowlanych i sanitarnych.
3. Prowadzenie spraw z zakresu Kontroli Zarządczej w tym w szczególności Zarządzania Ryzykiem.
Praca w zespole, w obiektach Ośrodka Sportu i Rekreacji.
Godziny pracy 7:30-15:30

Wymagania:Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • prawo jazdy kat. B

Wykształcenie:

  • średnie branżowe

Wymagania pożądane:

  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania:

  • Wymagania niezbędne:1. Wykształcenie wyższe lub średnie.2. Co najmniej 3 letni staż pracy zawodowej przy wykształceniu średnim.3. Przy wykształceniu wyższym doświadczenie zawodowe nie jest wymagane. 4. Prawo jazdy kat. B.5. Dobra znajomość obsługi komputera w zakresie środowiska Windows (pakiet MS Office).6. Znajomość aktualnych przepisów i ustaw dotyczących prawa budowlanego.7. Kandydat winien spełnić wymagania określone w art. 6 ust.1 pkt 1, 2, 3 ustawy z dnia 21 listopada 2008 roku o pracownikach samorządowych (Dz.U.2022.530 t.j.)Umiejętności:1. Umiejętności redagowania pism urzędowych z zakresu branży budowlanej i sanitarnej.2. Umiejętność sporządzania i prowadzenia korespondencji z wykonawcami branży budowlanej i sanitarnej.3. Umiejętność prowadzenia spraw z zakresu Kontroli Zarządczej w tym w szczególności Zarządzania Ryzykiem.4. Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i umiejętność pracy w zespole.5. Umiejętność pracy pod presją czasu i zadań.Wymagania dodatkowe (preferowane):1. Doświadczenie zawodowe związane z sektorem budowlanym.2. Znajomość aktualnych przepisów i ustaw:- Ustawa o pracownikach samorządowych,- Ustawa o samorządzie gminnym,- Ustawa o odpowiedzialności za naruszenie dyscypliny finansów publicznych,- Ustawa Prawo zamówień publicznych,- Ustawa Prawo budowlane.3. Uprawnienia budowlane uprawniające do pełnienia samodzielnej funkcji technicznych w budownictwie.

Miejsce pracy: 10-153 Olsztyn, powiat: m. Olsztyn, woj: warmińsko-mazurskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Staż pracy: lata: 3

Wymagane dokumenty: 1. List motywacyjny z podaniem numeru referencyjnego stanowiska.2. Dokumenty potwierdzające posiadane kwalifikacje kserokopie świadectw szkolnych, dyplomów studiów itp.3. Kserokopie świadectw pracy, zaświadczeń o zatrudnieniu.4. Informacja o przetwarzaniu danych osobowych w związku z procesem rekrutacyjnym (druk stanowi załącznik do ogłoszenia).5. Inne dodatkowe dokumenty o posiadanych kwalifikacjach i umiejętnościach.6. Oświadczenie o obywatelstwie polskim, niekaralności i posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych i korzystania z pełni praw publicznych.7. Kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie (druk stanowi załącznik do ogłoszenia).8. Kandydat, który zamierza skorzystać z uprawnienia, o którym mowa w art. 13a ust.2 Ustawy o pracownikach samorządowych z dnia 21 listopada 2008 r. (Dz. U. 2022.530 t.j.) jest obowiązany do złożenia kopii dokumentu potwierdzającego stopień niepełnosprawności.Termin składania aplikacji : do 25.04.2024 r. do godz. 15.30Dokumenty, które wpłyną po wyżej określonym terminie, zostaną złożone w inny sposób niż określony w ogłoszeniu nie będą rozpatrywane.Aplikacje w zamkniętej kopercie z dopiskiem NABÓR NA STANOWISKO PODINSPEKTORA DS. BUDOWLANYCH należy złożyć lub wysłać na adres :Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie Ul. Kapitańska 2310-153 Olsztyn

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-17

do końca oferty: 46 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura

Praca - wiadomości i porady

  • Wyższy zasiłek macierzyński? Złóż wniosek do 17 maja

    Wyższy zasiłek macierzyński? Złóż wniosek do 17 maja

    Rodzice, którzy na 26 kwietnia br. pobierali zasiłek macierzyński, mają czas tylko do 17 maja na złożenie wniosku o ustalenie wyższej wysokości tego świadczenia. Ci, którzy tego nie zrobią, będą mieć wypłacany zasiłek w ...

  • Podwyżka inflacyjna w zapisach umowy o pracę?

    Podwyżka inflacyjna w zapisach umowy o pracę?

    Minione miesiące upłynęły nam pod znakiem dynamicznie rosnącej inflacji. To tylko wzmocniło presję płacową wywieraną na pracodawcach. Pracownicy coraz częściej bowiem postulują o urealnienie ich wynagrodzeń do poziomów, które ...

  • Koniec pandemii. Jakie obowiązki pracowników i pracodawców od 1 lipca?

    Koniec pandemii. Jakie obowiązki pracowników i pracodawców od 1 lipca?

    1 lipca br. zostanie odwołany stan zagrożenia epidemicznego w Polsce. Konsekwencją prawną tego będą zmiany szeregu regulacji oraz ważności niektórych dokumentów. Dotyczą one zarówno pracowników, jak i pracodawców. Co się zmieni?

  • Kiedy i dla kogo świadczenie rehabilitacyjne?

    Kiedy i dla kogo świadczenie rehabilitacyjne?

    Osoba chora, która wyczerpie limit dni na zasiłku chorobowym, a jej stan zdrowia nadal jest zły, może skorzystać ze świadczenia rehabilitacyjnego na dalsze leczenie - przypomina Zakład Ubezpieczeń Społecznych.

  • Jeszcze za wcześnie na jawność wynagrodzeń?

    Jeszcze za wcześnie na jawność wynagrodzeń?

    Hays wraz z kancelarią Baker McKenzie prezentują wnioski z raportu "Wynagrodzenia - największe tabu polskiego rynku pracy?" Pytanie zawarte w tytule opracowania dość wyraźnie nakreśla tendencję zaznaczającą się nad Wisłą - od jawności ...