eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Dobroszyce › Ustawiacz

Kto szuka:

SILVA LS Sp. z o.o.

Stanowisko:

Ustawiacz

Lokalizacja:

Dobroszyce

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zadania na stanowisku:
  • Wykonywanie i kierowanie manewrami na bocznicy i przyległej stacji kolejowej

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • Świadectwa kwalifikacyjnego na stanowisko ustawiacza
  • Stan zdrowia pozwalający na wykonywanie zawodu
  • Gotowość do pracy zmianowej, samodzielność, umiejętność logicznego myślenia

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się Spółce przewozowej
  • Perspektywę zdobycia szerokiego doświadczenia oraz podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • Elastyczne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenia (w zależności od preferencji kandydata)

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-25

do końca oferty: 3 dni

pracodawca: SILVA LS Sp. z o.o.

branże: Logistyka / Transport / Zakupy