eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Wrocław › Technik Metrolog

Kto szuka:

Gestamp Polska Sp. z o.o.

Stanowisko:

Technik Metrolog

Lokalizacja:

Wrocław, ul. Kwiatkowskiego 3

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
  • nadzór i kontrolę nad sprzętem kontrolno-pomiarowym,
  • wykonywanie pomiarów za pomocą maszyn współrzędnościowych (Trimek, Hexagon z oprogramowaniem Metrolog),
  • wykonywanie pomiarów na systemie optycznym GOM,
  • analizowanie wykonanych pomiarów komponentów oraz wyrobów gotowych,
  • prowadzenie statystyk oraz raportów na potrzeby analiz,
  • bieżące wsparcie zespołów produkcyjnych oraz działu jakości.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Od kandydatów oczekujemy:
  • wykształcenia średniego – preferowane techniczne,
  • minimum rocznego doświadczenia w obszarze laboratorium jakości
  • bardzo dobrej znajomości rysunku technicznego oraz umiejętności posługiwania się sprzętem kontrolno-pomiarowym (tj. mikrometr, suwmiarka, średnicówka, macki pomiarowe) – warunek konieczny,
  • dyspozycyjności do pracy w systemie trzyzmianowym,
  • umiejętności ustawiania i obsługi maszyn współrzędnościowych,
  • znajomości programu Metrolog i Zeiss Proffesional 2022,
  • dobrej znajomości obsługi komputera oraz pakietu MS Office – szczególnie Excel,
  • dodatkowym atutem będą uprawnienia na obsługę suwnicy oraz znajomość programów Catia, Autodesk Fusion.

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • ciekawą pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • szkolenia zawodowe i językowe,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • kartę sportową,
  • dopłatę do wypoczynku,
  • dopłatę do dojazdów,
  • premię miesięczną.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-03

do końca oferty: 4 dni

pracodawca: Gestamp Polska Sp. z o.o.

branże: Badania i rozwój