PracaOferty pracy Polkowice › Specjalista / Specjalistka ds. Technicznych

Kto szuka:

REMONDIS Sp. z o.o. - Warszawa

Stanowisko:

Specjalista / Specjalistka ds. Technicznych

Lokalizacja:

Polkowice, ul. Jana Wyżykowskiego 8

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Twój dzień pracy będzie składał się z:
  • Kontrola stanu technicznego maszyn i pojazdów w tym nadzór nad terminowością przeglądów, serwisów i napraw,
  • Nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP i ppoż na terenie firmy,
  • Nadzór nad inwestycjami wykonywanymi przez firmy zewnętrzne.
  • Nadzór nad przestrzeganiem przepisów umowy ADR,
  • Przeprowadzanie audytów wewnętrznych,
  • Przygotowywanie materiałów dla brygadzisty,
  • Bieżąca obsługa oprogramowania funkcjonującego w organizacji.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Szukamy Ciebie jeśli:
  • Posiadasz wykształcenie minimum średnie,
  • Jesteś skrupulatny, samodzielny, odpowiedzialny, umiesz pracować w zespole,
  • Posiadasz dobrze rozwinięte umiejętności analityczne,
  • Posiadasz umiejętność dobrej organizacji pracy,
  • Znasz bardzo dobrze pakiet MS Office,
  • Wyróżnia Ciebie wysoka kultura osobista.

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Pracę na samodzielnym stanowisku w dynamicznie rozwijającej się branży,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w profesjonalnym zespole,
  • Pakiet benefitów.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-24

do końca oferty: 3 dni

pracodawca: REMONDIS Sp. z o.o. - Warszawa

branże: Dział techniczny