PracaOferty pracy Warszawa › Inspektor Nadzoru Budowlanego (K/M)

Kto szuka:

SPIE Building Solutions Sp. z o.o.

Stanowisko:

Inspektor Nadzoru Budowlanego (K/M)

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska:
  • realizacja okresowych przeglądów obiektów budowlanych;
  • nadzór i kontrola nad realizacją prac ogólnobudowlanych, hydraulicznych i elektrycznych;
  • wykonywanie dokumentacji technicznej i kosztorysowej, negocjacje, ofertowanie robót budowlanych;
  • doradztwo techniczne, diagnozy techniczne, oceny stanu technicznego obiektów;
  • przygotowanie opinii i ekspertyz technicznych;
  • wykonywanie inwentaryzacji budowlanych;
  • monitorowanie organizowanych przetargów;
  • monitorowanie rynku (podwykonawców usług; materiałów i technologii w zakresie usług budowlanych);
  • udział w realizacji zadań związanych z przeglądami, odbiorem gwarancyjnym i pogwarancyjnym.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • uprawnienia budowlane;
  • przynależność do Izby Inżynierów Budownictwa;
  • znajomość pakietu Office;
  • znajomość prawa budowlanego.
Mile widziane:
  • Uprawnienia sanitarne.

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie w Polsce, w dynamicznie rozwijającym się sektorze rynku;
  • bezpieczne i przyjazne środowisko pracy;
  • przyjazną atmosferę i wsparcie zespołu;
  • program wdrożeniowy (wprowadzający) dla nowych pracowników i wsparcie menedżera;
  • uczestnictwo w ciekawych projektach technicznych;
  • szkolenia umożliwiające zdobycie nowych uprawnień finansowane przez pracodawcę;
  • możliwość awansu w strukturach firmy;
  • profesjonalne wyposażenie (tel. komórkowy, odzież firmowa i inne narzędzia pracy);
  • zakładowy fundusz socjalny.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-24

do końca oferty: 3 dni

pracodawca: SPIE Building Solutions Sp. z o.o.

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura