PracaOferty pracy Wrocław Psie Pole › Operator wózka widłowego

Kto szuka:

JAGA Temp Sp. z o.o.

Stanowisko:

Operator wózka widłowego

Numer referencyjny:

4598

Lokalizacja:

Wrocław Psie Pole

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Obowiązki:
  • obsługa wózka widłowego niskiego składowania;
  • rozładunek i załadunek towarów;
  • inne prace magazynowe.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych (warunek konieczny!)
  • mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie przeładunkowym;
  • wysoka motywacja do podjęcia pracy;
  • dyspozycyjność do pracy na pełen etat;
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym;
  • mile widziana książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych.

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • wynagrodzenie 3500 zł brutto miesięcznie + 10% premii za frekwencję i wydajność;
  • umowę o pracę;
  • pracę w systemie zmianowym: (7-15) (15-23) (4-12) (23-7).

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2019-02-19

do końca oferty: 20 dni

pracodawca: JAGA Temp Sp. z o.o.

branże: Logistyka / Transport / Zakupy
Inne / Pozostałe

Praca - wiadomości i porady

  • Przeciętne wynagrodzenie II 2018

    Przeciętne wynagrodzenie II 2018

    Mamy najświeższe informacje odnośnie lutowej średniej krajowej. Przeciętne wynagrodzenie w lutym 2018 roku wyniosło 4599,72 złotych - poinformował właśnie Główny Urząd Statystyczny. To nieco ponad 11 złotych więcej niż w poprzednim ...

  • Praca w biurze typu open space. 10 najbardziej irytujących zachowań

    Praca w biurze typu open space. 10 najbardziej irytujących zachowań

    Temat pozornie oczywisty. Każdy przecież wie, że w pracy nie powinno się przeszkadzać innym. Kłopot w tym, że to, co jednym przeszkadza, dla innych jest normą.

  • Wizerunek pracownika w materiałach marketingowych firmy

    Wizerunek pracownika w materiałach marketingowych firmy

    Pracodawcy nie stronią dziś od wykorzystywania wizerunku swoich pracowników. Trudno się temu dziwić, tym bardziej że – słusznie zresztą – twierdzi się, że pracownicy są najważniejszym zasobem organizacji. Wizerunek pracowników ...

  • Wynagrodzenia w Warszawie w 2017 roku

    Wynagrodzenia w Warszawie w 2017 roku

    Mediana wynagrodzeń osób pracujących w Warszawie w 2017 roku wyniosła 5 645 PLN brutto. Dla porównania mediana w całej Polsce, nie uwzględniając Warszawy, wyniosła 3 924 PLN brutto i była o 1 721 PLN niższa.

  • Czeka cię podróż służbowa? Sprawdź, co powinieneś wiedzieć

    Czeka cię podróż służbowa? Sprawdź, co powinieneś wiedzieć

    Sytuacja krajowego biznesu przedstawia się całkiem dobrze. Tym bardziej nie powinien dziwić fakt, że jego przedstawiciele coraz częściej myślą o zdobywaniu nowych rynków, a narzędziem do tego są m.in. podróże służbowe.Jak wynika z ...