eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Biskupice Podgórne › Operator maszyn

Kto szuka:

Asistwork Sp z o.o.

Stanowisko:

Operator maszyn

Lokalizacja:

Biskupice Podgórne

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Nasze wymagania

  • chęć rozwoju zawodowego w środowisku produkcyjnym
  • umiejętność pracy zespołowej
  • gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym lub 4 brygadowym
  • mile widziane doświadczenie w pracy w obszarze produkcyjnym
  • mobilność (gotowość do dojazdów do pracy własnym środkiem transportu)

To oferujemy

  • stałe wynagrodzenie 5600 zł brutto + (jeżeli pojawi się system 4 brygadowy 800 zł brutto dodatku) + premia kwartalna
  • gwarantowaną podwyżkę wynagrodzenia podstawowego do 6200 zł brutto (po 6 miesiącach pracy)
  • zdobycie pierwszych doświadczeń lub rozwój zawodowy w obszarze produkcyjnym
  • umowę o pracę tymczasową
  • stabilne zatrudnienie- po okresie wdrożenia możliwość zawarcia umowy bezpośrednio z firmą
  • jasna ścieżka kariery i możliwość doskonalenie kompetencji
  • dostęp do miejsc parkingowych
  • szkolenia wewnętrzne
  • opiekę konsultanta Asistwork na każdym etapie rekrutacji i w procesie zatrudnienia
  • dofinansowanie do posiłków (obiad dwudaniowy w cenie 2zł)
  • dodatek finansowy oraz paczki na święta
  • środki ochrony indywidualnej, odzież robocza oraz okulary korekcyjno-ochronne
  • wydarzenia firmowe (pikniki, dni otwarte fabryki)
  • po zawarciu umowy bezpośrednio z firmą: udział w premii rocznej, pakiet Luxmed, karta Multisport, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do wakacji, kluczyk do maszyn vendingowych

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-25

do końca oferty: 7 dni

pracodawca: Asistwork Sp z o.o.

branże: Produkcja / Przemysł