eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Kąty Wrocławskie › Operator CNC (m/k)

Kto szuka:

Trenkwalder

Stanowisko:

Operator CNC (m/k)

Lokalizacja:

Kąty Wrocławskie, Wrocław, Bielany Wrocławskie

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

  • wykonywanie części zleconych na podstawie rysunku technicznego i na podstawie wygenerowanego kodu NC,
  • własnoręczne pisanie kodów na maszynę (używane oprogramowanie to Siemens-Sinumeric, Heidenhain TNC135, TNC426),
  • dobór wyposażenia stanowisk roboczych w tym dobór narzędzi i przyrządów,
  • dobór parametrów obróbki skrawaniem,
  • nadzorowanie realizacji procesów produkcyjnych,
  • kontrola jakości wykonanych detali polegająca na sprawdzeniu wymiarów na zgodność z dokumentacją.

Od kandydatów oczekujemy:
  • doświadczenie w obsłudze frezarek CNC ze sterowaniem,
  • wykształcenie średnie/zawodowe techniczne, o profilu obróbki skrawaniem lub ukończone - kursy w zakresie obsługi obrabiarek CNC,
  • dobra znajomość rysunku technicznego,
  • znajomość G-Code,
  • znajomość programowania obrabiarek CNC (Siemens-Sinumeric, Heidenhain),
  • gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku.

Oferujemy:
  • konkurencyjne wynagrodzenie: podstawa + premia regulaminowa,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z zakładem,
  • dodatkową opiekę zdrowotną,
  • świadczenia pieniężne na wakacje oraz święta,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji,
  • dodatek pieniężny za dojazd do pracy.

Miejsce pracy: Kąty Wrocławskie
Oferta dotyczy rekrutacji stałej - na etat bezpośrednio u pracodawcy.