PracaOferty pracy Osła › Mechanik w dziale utrzymania ruchu (m/k)

Kto szuka:

Trenkwalder

Stanowisko:

Mechanik w dziale utrzymania ruchu (m/k)

Lokalizacja:

Osła

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres zadań:

  • bieżący serwis maszyn w zakresie mechaniki, pneumatyki, mechatroniki, hydrauliki siłowej,
  • usuwanie bieżących awarii, kontrola maszyn w celu wykrywania i zapobiegania uszkodzeniom,
  • wykonywanie konserwacji, napraw i remontów maszyn,
  • określanie stopnia zużycia maszyn, urządzeń i sprzętu.

Wymagania:
  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne,
  • praktyczna znajomość zagadnień z zakresu mechaniki, pneumatyki, mechatroniki i hydrauliki siłowej,
  • znajomość obsługi komputera, paneli dotykowych,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego,
  • zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu zadań,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę bezpośrednio z firmą naszego Klienta,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • bogatą ofertę świadczeń socjalnych dla pracowników oraz ich rodzin,
  • dofinansowanie do dojazdów z pozostałych miejscowości,
  • możliwość rozwoju poprzez system szkoleń – dostosowanych do indywidualnych potrzeb.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-27

do końca oferty: 47 dni

pracodawca: Trenkwalder

branże: Dział techniczny