eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Gromadka › Lakiernik/wolne weekendy

Kto szuka:

InterKadra Sp. z o.o.

Stanowisko:

Lakiernik/wolne weekendy

Lokalizacja:

Gromadka

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • przygotowanie farb i lakierów na stanowisku pracy,
  • przygotowanie form do malowania (mycie w myjce, piaskowanie, płukanie),
  • malowanie form zgodnie z dokumentacją i planem produkcyjnym.

Oczekujemy:

  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3-zmianowym (6-14/14-22/22-6),
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku - mile widziane,
  • możliwości dojazdu do zakładu pracy we własnym zakresie (gmina Gromadka),
  • sumienności i zaangażowania w wykonywaniu obowiązków,
  • umiejętności pracy w zespole.

Mamy do zaoferowania:

  • atrakcyjne wynagrodzenie (część zasadnicza + premia),
  • umowę o pracę na pełen etat podpisywaną z InterKadra Sp. z o.o.,
  • możliwość długotrwałej współpracy,
  • ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach,
  • sprawną rekrutację,
  • opiekę koordynatora InterKadra.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-26

do końca oferty: 24 dni

pracodawca: InterKadra Sp. z o.o.

branże: Produkcja / Przemysł