eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Jawor › Kontroler jakości - Jawor

Kto szuka:

Formel D Polska Sp. z o.o.

Stanowisko:

Kontroler jakości - Jawor

Lokalizacja:

Jawor

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Formel D jest globalnym dostawcą usług dla przemysłu motoryzacyjnego. Rozwijamy wiodące koncepcje i indywidualne, dedykowane rozwiązania z zakresu zapewniania jakości i optymalizacji procesów wraz z całym łańcuchem wartości przemysłu motoryzacyjnego — od rozwoju do produkcji i obsługi posprzedażowej.

Pasja nas napędza, profesjonalizm nas wyróżnia, a duch zespołu sprawia, że odnosimy sukcesy!

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kontroler Jakości - nie wymagamy doświadczenia!

Wymagania stawiane pracownikowi:

NA CO DZIEŃ BĘDZIESZ ODPOWIEDZIALNY ZA:

  • kontrolę jakości części samochodowych zgodnie z instrukcją (kontrola wizualna lub przy użyciu narzędzi pomiarowych, np. suwmiarka)
  • uzupełnianie raportów
  • dbanie o porządek na swoim stanowisku pracy

POSZUKUJEMY WŁAŚNIE CIEBIE, JEŚLI:

  • jesteś dyspozycyjny do pracy w systemie 3 zmianowym (6.00 - 14.00, 14.00 - 22.00, 22.00 - 6.00)
  • wyróżnia Cię zaangażowanie i poczucie odpowiedzialności
  • posiadasz zdolności manualne oraz dobry wzrok
  • chcesz się rozwijać i jesteś gotowy wspierać nasze inne projekty (np. w Gniewomierzu koło Legnicy)

PRZYGOTOWALIŚMY DLA CIEBIE:

  • umowę zlecenie - przewidziana długoterminowa współpraca, 29 zł brutto, za godzinę
  • ewentualne nadgodziny płatne: 50% w tygodniu oraz 100% w weekendy
  • Pracownicze Plany Kapitałowe
  • pakiet szkoleń, który w pełni przygotuje Cię do pracy na stanowisku Kontrolera jakości

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-14

do końca oferty: 14 dni

pracodawca: Formel D Polska Sp. z o.o.

branże: Produkcja / Przemysł