PracaOferty pracy Kąty Wrocławskie › Brygadzista magazynowy | 5800 PLN brutto + premie i benefity

Kto szuka:

Gi Group Poland S.A.

Brygadzista magazynowy | 5800 PLN brutto + premie i benefity

Lokalizacja:

Kąty Wrocławskie

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zadania:

  • Kontrola załadunku i rozładunku samochodów
  • Organizację i kontrolę odpowiedniego rozmieszczania przesyłek w Terminalu
  • Identyfikację przesyłek znajdujących się w Terminalu
  • Podejmowanie decyzji w zakresie działań Kierowców w Terminalu
  • Podejmowanie decyzji operacyjnych związanych zw. z terminowym podstawieniem pod załadunek i rozładunek - wyprawieniem samochodów
  • Sporządzanie i potwierdzanie protokołów i raportów (w tym również w formie elektronicznej na UM)
  • Skanowanie przesyłek zgodnie z procesem
  • W przypadku paczek - rozmieszczenie i nadzór nad prawidłowym procesem obsługi paczek w strefie paczkowej
  • Nadzór nad prawidłowym zabezpieczeniem przewozów LH
  • Obsługę systemów informatycznych na wymaganym poziomie np. raportowanie, potwierdzenie przyjazdu linii, zakończenia ładunku w systemie itp.
  • Nadzór nad obsługą szkód i obsługa procesu szkodowego
  • Nadzór i obsługę palet zwrotnych zgodnie z procesem
  • Szkolenie nowych Pracowników, ustalanie kolejności zadań i weryfikacja wykonywanych zadań przez Pracowników
  • Zachowanie porządku w Magazynach i na stanowiskach pracy
  • Przestrzeganie przepisów, instrukcji i zasad BHP i PPOŻ, w szczególności w zakresie noszenia odzieży ochronnej, odpowiedniego poruszania się po terenie, odpowiedniego korzystania z narzędzi pracy (wózki, skanery itp.) oraz osiadania odpowiednich uprawnień do korzystania z narzędzi pracy

Wymagania:

  • Uprawnienia na wózki widłowe UDT
  • Sumienność, dokładność
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:

  • Umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą
  • Wynagrodzenie podstawowe (w okresie próbnym) w wysokości 5800 brutto
  • Podatek nocny 200 - 250 zł brutto
  • Premie do 600zł brutto!
  • Zniżki na paliwo
  • Paczki świąteczne
  • Szkolenia i kursy niezbędne do rozwoju zawodowego
  • Kartę Multisport
  • Darmową opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie grupowe

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-25

do końca oferty: 46 dni

pracodawca: Gi Group Poland S.A.

branże: Logistyka / Transport / Zakupy