eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Człuchów › KIEROWNIK BIURA

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

KIEROWNIK BIURA

Lokalizacja:

Człuchów

pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/0333

Obowiązki:

organizowanie sprawnej pracy biura, w tym tworzenie i pełnienie nadzoru nad przestrzeganiem odpowiednich procedur; zarządzanie projektami we współpracy z projektantami,
nadzorowanie zaopatrzenia w artykuły niezbędne dla funkcjonowania biura, w tym papier i materiały eksploatacyjne do drukarek;
kontrolowanie kosztów administracyjnych oraz realizowanie budżetu działu administracji;
nadzorowanie spraw gospodarczych, inwestycji, transportu, magazynu itp. niezwiązanych z działalnością podstawową firmy
organizowanie pracy firm współpracujących – podwykonawców, firm serwisowych, kurierskich itp.;
kontrolowanie realizacji zawartych umów.
redagowanie pism i wniosków niezbędnych w trakcie opracowywania projektu technicznego (np. wystąpienia do Urzędów o uzgodnienia, opinie... )

Wymagania:Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • znajomość branży budowlanej
  • komunikatywność
  • obsługa MS Office
  • prawo jazdy do kierowania samochodami kat. B

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania:

  • Umiejętność pracy w zespolePraca na okres próbny; 3 miesięczny okres próbny, później zgodnie z KPPraca w godzinach od 8.00 do 16.00

Miejsce pracy: Szczecińska 9c/1, 77-300 Człuchów, powiat: człuchowski, woj: pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Staż pracy: lata: 2

Wymagane dokumenty: cv

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Adres www: concrete-projekt.pl

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-17

do końca oferty: 46 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Zarządzanie