eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Częstochowa › Serwisant- elektryk

Kto szuka:

Gi Group Poland S.A.

Stanowisko:

Serwisant- elektryk

Lokalizacja:

Częstochowa

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zadania:

  • badanie i usuwanie przyczyn awarii maszyn
  • instalacja nowych maszyn
  • sporządzanie raportów technicznych

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne (elektryka, elektronika i pokrewne)
  • wiedza oraz praktyczne umiejętności dotyczące elektryki/elektroniki
  • uprawnienia elektryczne
  • prawo jazdy
  • gotowość do pracy w terenie (Polska, sporadycznie możliwe wyjazdy zagraniczne)

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z naszym Klientem
  • pracę w terenie: od poniedziałku do piątku
  • system premiowy: premia roczna
  • samochód służbowy oraz telefon do użytku prywatnego
  • szkolenie wdrożeniowe

Kontakt w sprawie oferty: 512 175 462

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-24

do końca oferty: 27 dni

pracodawca: Gi Group Poland S.A.

branże: Inżynieria / Projektowanie / Technologia