PracaOferty pracy Czechowice-Dziedzice › Pracownik biura magazynu

Kto szuka:

PowerJobs Sp. z o.o.

Stanowisko:

Pracownik biura magazynu

Lokalizacja:

Czechowice-Dziedzice

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zadania:

  • administracja magazynowa i transportowa;
  • praca biurowa z komputerem i innymi urządzeniami;
  • kontakt z klientami, pracownikami, przedstawicielami firm zewnętrznych;
  • doraźna pomoc w prostych pracach magazynowych, np. rozwożenie towaru.

Wymagania:

  • dobra znajomość obsługi komputera;
  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych - skaner, drukarka, telefon;
  • czynne prawo jazdy kat. B;
  • dyspozycyjność do pracy w godzinach 16:00-20:00;
  • umiejętność pracy w zespole oraz dobra organizacja pracy własnej.

Oferujemy:

  • stawkę 29,50 zł/h;
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie;
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 16:00-20:00.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-24

do końca oferty: 16 dni

pracodawca: PowerJobs Sp. z o.o.

branże: Administracja biurowa