PracaOferty pracy Bytom › Samodzielna księgowa do biura rachunkowego na pełny etat

Kto szuka:

Biuro Rachunkowe Sofia

Stanowisko:

Samodzielna księgowa do biura rachunkowego na pełny etat

Lokalizacja:

Bytom

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Będziesz odpowiedzialna/-y za:

  • prowadzenie księgowości (KPiR oraz ryczałt) zgodnie z przepisami podatkowymi osób fizycznych i spółek - klientów biura,
  • sporządzanie raportów, ewidencji, rejestrów, deklaracji podatkowych (w tym VAT), sprawozdań statystycznych,
  • bieżącą obsługę księgową i doradztwo księgowe na rzecz klientów biura,

My będziemy odpowiedzialni za:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie oraz pozapłacowe benefity,
  • pozytywną atmosferę w firmie,
  • zapewnienie możliwości rozwoju zawodowego,
  • zapewnienie wsparcia merytorycznego doradcy podatkowego.

Wymagania stawiane pracownikowi:

  •  znajomość zasad samodzielnego prowadzenia KPiR/ryczałtu (warunek konieczny),
  •  dobra organizacja pracy,
  •  samodzielność, odpowiedzialność, dokładność,
  •  zaangażowanie, chęć rozwoju zawodowego,
  •  dyspozycyjność w dniach: od poniedziałku do piątku stacjonarnie w Bytomiu,
  •  znajomość oprogramowania INSERT (Rachmistrz) byłaby dodatkowym atutem.

Wykluczamy współpracę zdalną i na zasadzie B2B.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-25

do końca oferty: 17 dni

pracodawca: Biuro Rachunkowe Sofia

branże: Księgowość / Audyt