PracaOferty pracy Bydgoszcz › SPECJALISTA DO SPRAW REKRUTACJI PRACOWNIKÓW (NR 1012)

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

SPECJALISTA DO SPRAW REKRUTACJI PRACOWNIKÓW (NR 1012)

Lokalizacja:

Bydgoszcz

kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/1012

Obowiązki:

pomoc w legalizacji pracy i pobytu obcokrajowców, poszukiwanie kandydatów do pracy, pomoc w adaptacji pracowników zagranicznych w Polsce, prowadzenie dokumentacji pracowniczej.

Wymagania:Wymagania konieczne:

Języki:

  • angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
  • filipiński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Umiejętności i uprawnienia:

  • nawiązywanie kontaktów
  • sumienność, rzetelność, odpowiedzialność, samodzielność
  • Dobre zdolności interpersonalne oraz komunikacyjne

Zawód:

  • Specjalista do spraw rekrutacji pracowników (wymagany staż - lata: 1)

Wymagania pożądane:

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe

Pozostałe wymagania:

  • doświadczenie w rekrutacji pracowników zagranicznych z Azjikomunikatywna znajomość języka angielskiego i filipińskiegoznajomość procedur dotyczących legalaizacji pracy i pobytu cudzoziemców w Polsce

Miejsce pracy: Grunwaldzka 235, 85-438 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wymagane dokumenty: e-mail: INFO@VITWORKER.COMtel. kontaktowy: 790499485

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-14

do końca oferty: 42 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Administracja biurowa