PracaOferty pracy Bydgoszcz › PACOWNIK W DZIALE KSIĘGOWOŚCI (NR 1002)

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

PACOWNIK W DZIALE KSIĘGOWOŚCI (NR 1002)

Lokalizacja:

Bydgoszcz

kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/1002

Obowiązki:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za: weryfikowanie, dekretowanie i wprowadzanie dokumentów księgowych, kontrolę dokumentów pod względem rachunkowym, uzgadnianie i księgowanie sprzedaży z kas fiskalnych oraz nadzór nad pracą na kasach fiskalnych, prowadzenie ewidencji gospodarki magazynowej, wstępną weryfikację rejestrów VAT sprzedaży i zakupów.

Oferujemy zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, w pełnym wymiarze czasu pracy w Muzeum o 100 letniej tradycji.

Wymagania:Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe 4-letnie

Pozostałe wymagania:

  • - wykształcenia minimum średniego ekonomicznego,- biegłej znajomości zasad stosowanych w pełnej księgowości (w tym m.in. ustawy o rachunkowości, ustawy o podatku od towarów i usług),- biegłej obsługi komputera (w tym pakietu pakiet MS Office, ze szczególnym uwzględnieniem arkusza kalkulacyjnego Excel) oraz innych urządzeń biurowych,- komunikatywności, skrupulatności i samodzielności,- umiejętności pracy w zespole oraz organizacji zadań na stanowisku pracy,- mile widziana znajomość specyfiki pracy w instytucjach kultury,- preferowane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Miejsce pracy: Gdańska 4, 85-006 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: Osoby zainteresowane prosimy o przekazanie/przesłanie CV/listu motywacyjnego do dnia 30.04.2024 r. (ostateczny dzień przyjmowania zgłoszeń, za datę złożenia oferty uważa się datę nadania przesyłki) na adres: Muzeum Okręgowe im. Leona Wyczółkowskiego w Bydgoszczy, 85-006 Bydgoszcz, ul. Gdańska 4.Prosimy o zamieszczenie w dokumentach klauzuli:Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Muzeum Okręgowe im. Leona Wyczółkowskiego w Bydgoszczy ul. Gdańska 4, moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych - w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.Uprzejmie informujemy, że- skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami- oferty złożone po terminie nie będą rozpatrywane- oferty osób nie zakwalifikowanych do pracy zostaną komisyjnie zniszczone- Muzeum nie zwraca przesłanych dokumentów.Na podstawie ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych informujemy, że:1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Muzeum Okręgowe im. Leona Wyczółkowskiego w Bydgoszczy ul. Gdańska 4.2. Może Pani/Pan w każdej chwili skontaktować się z naszym inspektorem ochrony danych pod adresem e-mail: iod@muzeum.bydgoszcz.pl3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie Pani/Pana zgody (art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych).4. Pani/Pana dane osobowe będą przez nas przetwarzane przez okres do 2 miesięcy od czasu zakończenia rekrutacji.5. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszeniadanych, prawo wniesienia sprzeciwu a także prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie.6. Przysługuje Pani/Panu również prawo do wniesienia skargi do UODO, jeżeli uzna Pani/Pan, że przetwarzanie Pani/Pana danych dokonywane jest znaruszeniem przepisów ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.7. Wyrażenie przez Panią/Pana zgody na przetwarzanie danych w procesie rekrutacji jest niezbędne do przyjęcia i rozpatrzenia oferty.8. Pełna treść klauzuli informacyjnej znajduje się na stronie: http://muzeum.bydgoszcz.pl/aktualnosci/2,10557,0,0,OCHRONA-DANYCH-OSOBOWYCHW-MUZEUM,1

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-14

do końca oferty: 44 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Finanse