eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Warka › Asystent działu handlowego

Kto szuka:

Klient portalu Praca.pl

Stanowisko:

Asystent działu handlowego

Lokalizacja:

Warka

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska

  • Przyuczenie do zawodu specjalisty ds. handlu (handel i eksport owoców i warzyw)
  • Budowanie bazy kontrahentów
  • Podtrzymywanie kontaktów z obecnymi dostawcami

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania

  • Studia wyższe lub licencjat, najlepiej handel lub logistyka
  • Dobra znajomość języka angielskiego (znajomość drugiego języka będzie dodatkowym atutem)
  • Zaangażowanie, inicjatywa i samodzielność w działaniu
  • Motywacja i ambicja w osiąganiu wyznaczonych celów
  • Komunikatywność, dyspozycyjność, umiejętność negocjacji
  • Pozytywne nastawienie do zawodu handlowca i związanych z tym wymagań

Firma oferuje:

Oferujemy

  • Pracę w dynamicznym, profesjonalnym zespole
  • Możliwość udziału w szkoleniach podnoszących kwalifikacje oraz udziału w targach branżowych
  • Warunki płacy i pracy do uzgodnienia

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-23

do końca oferty: 17 dni

pracodawca: Klient portalu Praca.pl

branże: Sprzedaż