PracaOferty pracy Bydgoszcz › Kucharz / Kucharka (restauracja hotelowa)

Kto szuka:

Hotel słoneczny Młyn

Stanowisko:

Kucharz / Kucharka (restauracja hotelowa)

Lokalizacja:

Bydgoszcz

kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zadania:

  • Przygotowywanie potraw z karty menu.
  • Współudział w tworzeniu menu - adekwatnego do obowiązujących trendów.
  • Zapewnienie czystości naczyń i sprzętu kuchennego.
  • Zapewnienie wysokiego poziomu obsługi gości.
  • Dbanie o zapewnienie wysokich standardów czystości i higieny.

Nasze oczekiwania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku.
  • Znajomość kuchni polskiej tradycyjnej oraz kuchni międzynarodowej.
  • Dyspozycyjność.
  • Ważne badania sanepidowskie.
  • Dobra organizacja pracy.
  • Entuzjazm i zapał do pracy.
  • Ukierunkowanie na jakość oraz wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

  • Pracę w oparciu o stabilne warunki zatrudnienia w formie dogodnej dla pracownika.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Szkolenia.
  • Pracę u boku doświadczonego szefa kuchni.
  • Zmianowy system pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-28

do końca oferty: 54 dni

pracodawca: Hotel słoneczny Młyn

branże: Turystyka / Hotelarstwo / Gastronomia / Katering