PracaOferty pracy Bielsko-Biała › Koordynator zespolu sprzedażowego

Kto szuka:

HR SIGMA

Stanowisko:

Koordynator zespolu sprzedażowego

Lokalizacja:

Bielsko-Biała

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zadania:

  • Nadzór nad obsługą klientów rynku sieciowego, detalicznego i exportowego,
  • Odpowiedzialność za planowanie pracy, zarządzanie i właściwą komunikację w zespole
  • Zagwarantowanie właściwego przygotowania działu do sprzedaży, realizacja ustalonej strategii sprzedażowej,
  • Analiza planów sprzedażowych na podległym rynku, raportowanie wyników,
  • Wprowadzanie ulepszeń i rozwiązań wspomagających wzrost sprzedaży i opłacalność projektów

Wymagania:

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku w dziale sprzedaży w branży FMCG oraz we współpracy z międzynarodowymi sieciami handlowymi
  • Doświadczenie w rozwoju i wdrażaniu nowych produktów
  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne i interpersonalne
  • Umiejętności jakościowej realizacji celów i zadań w bardzo dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • Wykształcenie wyższe, mile widziane kierunki handlowe
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Gotowość na wyjazdy służbowe
  • Płynna obsługi Pakietu Office (obsługa EX, BI będzie dodatkowym atutem)
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Stałe wynagrodzenie i system premiowy
  • Bony świąteczne, nagrody jubileuszowe
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy
  • Pracę w kreatywnym, otwartym, zaangażowanym zespole

Osoby spełniające podane wymagania prosimy o przesłanie swojej aplikacji przez portal lub na adres magdalena.krzepina@hrsigma.pl

Klauzula RODO:

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-27

do końca oferty: 55 dni

pracodawca: HR SIGMA

branże: Sprzedaż

Praca - wiadomości i porady

  • Luka płacowa: od 15 listopada kobiety bez wynagrodzenia

    Luka płacowa: od 15 listopada kobiety bez wynagrodzenia

    O dysproporcjach występujących pomiędzy zarobkami kobiet i mężczyzn jest ciągle głośno i nie ma w tym nic zaskakującego, skoro problem luki płacowej od lat nie traci na aktualności. Dobitnym tego potwierdzeniem są chociażby doniesienia ...

  • Zarobki programistów w 2022 roku

    Zarobki programistów w 2022 roku

    W 2022 roku w Ogólnopolskim Badaniu Wynagrodzeń (OBW) wzięło udział 6 307 programistów. Mediana wynagrodzeń na tym stanowisku wynosiła 9 129 PLN brutto.

  • 141 dni wolnych od pracy w 2024 roku

    141 dni wolnych od pracy w 2024 roku

    W 2024 roku nawet bez wykorzystywania urlopu czeka nas 115 dni odpoczynku. Tyle jest bowiem w ciągu roku sobót, niedziel i innych dni ustawowo wolnych od pracy. Jak dodamy do tego urlop, to okaże się, że na każdy dzień odpoczynku na pracę ...

  • Długie weekendy - jak wygląda kalendarz 2024?

    Długie weekendy - jak wygląda kalendarz 2024?

    W 2024 roku układ kalendarza sprzyja organizacji przedłużonych weekendów. W niektórych miesiącach wolnych dni może być naprawdę sporo. Ile będziemy mieć długich weekendów w 2024 roku?

  • Zwolnienie pracownika z obowiązku świadczenia pracy

    Zwolnienie pracownika z obowiązku świadczenia pracy

    Zwolnienie pracownika z obowiązku świadczenia pracy realizowane jest w ramach uprawnień kierowniczych pracodawcy. W konsekwencji pracodawca ma prawo wtórnie zobowiązać pracownika do świadczenia pracy (zgoda zatrudnionego nie jest wymagana) ...