eGospodarka.pl

PracaOferty pracy Bielsko-Biała › elektryk - monter maszyn

Kto szuka:

WIZMET

Przedmiotem działalności firmy „WIZ-MET” jest budowa maszyn i urządzeń do produkcji obuwia oraz wyposażenia zakładów obuwniczych. Naszymi nabywcami są znane i renomowane firmy z całej Polski i zagranicą.

Stanowisko:

elektryk - monter maszyn

Lokalizacja:

Bielsko-Biała

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Wykonywanie samodzielne instalacji elektrycznej w maszynach produkowanych przez firmę, dodatkowo nieskomplikowane prace ślusarskie. Praca jednozmianowa w godz. 6.00-14.00 od poniedziałku do piątku w Bielsku-Białej.

Rodzaj pracy:
pełny etat

Rodzaj umowy:
umowa o pracę

Prosimy o dołączenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy egospodarka-platne

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2017-04-10

data aktualizacji: 2017-04-10

do końca oferty: 14 dni

oferta była oglądana: 212 razy

pracodawca: WIZMET

branże: Produkcja / Przemysł

Praca - wiadomości i porady

  • Praca w zespole: wyzwaniem jest różnorodność

    Praca w zespole: wyzwaniem jest różnorodność

    Różnorodność to zagadnienie, o którym coraz częściej mówi się w kontekście biznesu. Zróżnicowany wiek pracowników, ich różne doświadczenie i wykształcenie, a także odmienne osobowości zapewniają firmie możliwość szybkiej ...

  • Zmiana pracy. Jak nie trafić z deszczu pod rynnę?

    Zmiana pracy. Jak nie trafić z deszczu pod rynnę?

    Kolejne zmiany zajęcia zamiast podnosić jakość życia coraz mocniej cię unieszczęśliwiają? Winny może być pośpiech przy podejmowaniu decyzji. Jak przełamać złą passę?

  • Asystentka: ile zarabia, co musi umieć?

    Asystentka: ile zarabia, co musi umieć?

    Ci, którym asystentka ciągle kojarzy się z panią o miłej prezencji, w której gestii leży parzenie kawy, kserowanie dokumentów oraz przełączanie rozmów do gabinetu prezesa, powinni zweryfikować swoje poglądy. Rola przedstawicielki tego ...

  • Strata pracy. Jak sobie z tym poradzić?

    Strata pracy. Jak sobie z tym poradzić?

    Nagła utrata dobrej pracy to duża dawka niepewności, która może poważnie zachwiać poczuciem wartości. Nagle zaczynamy postrzegać siebie inaczej i nie potrafimy zawalczyć o nową posadę. Jak sobie z tym radzić?

  • Zaakceptować awans bez podwyżki?

    Zaakceptować awans bez podwyżki?

    Gratulacje! Awansowałeś. Dostajesz wyższe stanowisko, więcej obowiązków i więcej pracy, ale nie możemy zapłacić ci ani grosza więcej. I co ty na to?