PracaOferty pracy Barlinek › PRACOWNIK PRZYGOTOWANIA ELEMENTÓW METALOWYCH DO LAKIEROWANIA

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

PRACOWNIK PRZYGOTOWANIA ELEMENTÓW METALOWYCH DO LAKIEROWANIA

Lokalizacja:

Barlinek

zachodniopomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/0251

Obowiązki:

przygotowywanie elementów metalowych do lakierowania (szlifowanie i zabezpieczanie) -> piaskowanie elementów w
kabinach -> nakładanie powłoki lakierniczej (ręczne i maszynowe) -> podwieszanie elementów metalowych na taśmociągu
-> zdejmowanie elementów metalowych z taśmociągu po lakierowaniu

Wymagania:Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • brak przeciwskazań do dźwigania
  • Posiada stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na wskazanym stanowisku.

Wykształcenie:

  • brak lub niepełne podstawowe

Wymagania pożądane:

  • zdolności manualne

Pozostałe wymagania:

  • [Umiejętność 1] : brak przeciwskazań do pracy z chemikaliami (brak uczulenia)

Miejsce pracy: Fabryczna 9, 74-320 Barlinek, powiat: myśliborski, woj: zachodniopomorskie

Rodzaj umowy: Nie dotyczy

Wymagane dokumenty: Brak danych.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca
POPRZEDNIA OFERTA PORTIER/DOZORCA Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA TECHNIK MASAŻYSTA

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-14

do końca oferty: 43 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Produkcja / Przemysł