eGospodarka.pl poleca

Znajdź oferty pracy

9 959 ofert w bazie

Znaleziono 2 oferty pracy spełniające twoje zapytanie:

słowa kluczowe: elektryk belgia
branża: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura

[ wyczyść wszystkie parametry ]

Dostępne oferty pracy:

  • Elektryk Belgia

    2024-05-21 EastGate Recruitment Dodaj tą ofertę pracy do obserwowanych
    obserwuj ofertę
    miejsce pracy: Belgia , Bruksela
    oferta w kategorii: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura

    Opis / Obowiązki: Miejsce pracy: Brugge Długotrwała umowa na warunkach belgijskich Godziny pracy: od 160 godz. miesięcznie + nadgodziny. Do głównych zadań osoby zatrudnionej należy: Montaż instalacji elektrycznych. Układanie kabli, podłączanie...

  • Brygadzista elektryk na budowach 2500€-3000€ netto miesiąc, okręg ok 100 od Geel, Belgia

    2024-05-21 LINK2WORK Sp. z o.o. Dodaj tą ofertę pracy do obserwowanych
    miejsce pracy: Geel

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW Poszukujemy brygadzisty budowlanego z silnym zapleczem wiedzy i doświadczeniem w  elektrce, do prowadzenia  projektów budowlanych. Niezbędne jest doświadczenie w zakresie elekytyki na dużych  budowach oraz umiejętność kierowani...

sprawdź szczegóły

Województwo