eGospodarka.pl
bezpłatny program PIT 2019

PracaOferty pracy Augustów › HANDLOWIEC-SPRZEDAWCA

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

HANDLOWIEC-SPRZEDAWCA

Lokalizacja:

Augustów

podlaskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/20/0027

Obowiązki:

sprzedaż części zamiennych do samochodów, quadów, skuterów i motocykli

Wymagania:Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • obsługa komputera i podstawowych aplikacji biurowych

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe, mechaniczne

Miejsce pracy: Tytoniowa 4, 16-300 Augustów, powiat: augustowski, woj: podlaskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: CV

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2020-01-27

do końca oferty: 36 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Sprzedaż

Praca - wiadomości i porady

  • Analityk biznesowy - zarobki w Warszawie w 2018 roku

    Analityk biznesowy - zarobki w Warszawie w 2018 roku

    Mediana wynagrodzeń analityków biznesowych w Warszawie w 2018 roku wyniosła 8 000 PLN. 25% analityków zarabia powyżej 11 000 PLN, a 25% poniżej 6 300 PLN. Dla porównaniu, mediana ogólnopolska dla tego stanowiska wyniosła 7 200 PLN.

  • Wynagrodzenia 2019 - trendy

    Wynagrodzenia 2019 - trendy

    Jak co roku polskie i zagraniczne firmy zajmujące się badaniem płac przygotowały raporty dotyczące praktyk i trendów wynagradzania na 2019 rok. Bieżący rok stawia przed pracodawcami duże wyzwanie – jak pokierować polityką wynagrodzeń w ...

  • Przeciętne wynagrodzenie VIII 2019

    Przeciętne wynagrodzenie VIII 2019

    Mamy najświeższe informacje odnośnie średniej krajowej. Z danych przekazanych właśnie przez GUS wynika, że przeciętne wynagrodzenie w sierpniu 2019 roku wyniosło 5125,26 zł. To o nieco ponad 57 zł mniej niż w poprzednim miesiącu i ...

  • Które certyfikaty IT gwarantują wysokie zarobki?

    Które certyfikaty IT gwarantują wysokie zarobki?

    Na temat certyfikatów IT spotkać można różne opinie. Na pewno stanowią one potwierdzenie posiadanej wiedzy co jest pomocne przy awansie na kolejne szczeble kariery czy przy szukaniu nowego miejsca pracy. Z drugiej strony osoby z branży ...

  • Wynagrodzenia w województwie pomorskim w 2018 roku

    Wynagrodzenia w województwie pomorskim w 2018 roku

    Mediana wynagrodzeń wyniosła 4 500 PLN brutto, a dolny kwartyl o ponad 1 000 PLN mniej. Z kolei najwyżej wynagradzani otrzymywali co najmniej 6 750 PLN.