PracaGrupypl.praca.oferowana › poszukiwany Programista(ka) C/C++ Warszawa
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2012-08-02 13:46:40
    Temat: poszukiwany Programista(ka) C/C++ Warszawa
    Od: a...@g...com

    Gemius SA, lider w zakresie badań on-line, w którym tworzymy własną unikalną
    technologię przetwarzania i składowania danych. W swoich systemach przechowujemy
    setki miliardów rekordów i przetwarzamy setki terabajtów danych. Nasze rozwiązania
    informatyczne wykorzystujemy do prowadzenia badań w kilkunastu krajach Europy
    Środkowo-Wschodniej.

    Aktualnie poszukujemy programistów C/C++.

    Dlaczego warto z nami pracować?

    -bo wspieramy rozwój pracowników i zachęcamy do ciągłego podnoszenia kwalifikacji,
    -bo dajemy możliwość zdobywania wiedzy i poszerzania horyzontów w międzynarodowym
    zespole doświadczonych ekspertów,
    -bo doceniamy ambicję i nieszablonowe myślenie,
    -bo jesteśmy otwarci na nietypowe rozwiązania i nie boimy się wytyczać nowych
    ścieżek,
    -bo realizowane przez nas projekty są nowatorskie i nieprzeciętne,
    -bo jesteśmy firmą rozpoznawaną nie tylko w kraju, ale i na świecie,
    -bo dopuszczamy elastyczne formy zatrudnienia i nieformalny styl pracy,
    -bo zapewniamy wiele atrakcyjnych bonusów (szkolenia, zdrowa żywność, karta sportowa
    lub prywatna opieka medyczna do wyboru i inne),
    -bo szanujemy i doceniamy to, że każdy człowiek jest inny, ma inne upodobania i
    potrzeby.

    Jakie będą zadania przyszłego pracownika?

    -projektowanie i implementacja modułów złożonego systemu analizy danych,
    -udział w pracach zespołu projektowego.

    Czego oczekujemy od idealnego kandydata na to stanowisko?
    -doświadczenia w wykorzystaniu języka C i C++ w projektach informatycznych,
    -dobrej znajomości biblioteki standardowej STL (oraz boost),
    -doświadczenia w pracy z systemem Linux z poziomu programisty,
    -umiejętności pracy z bazami danych (szczególnie MySQL),
    -wiedzy z zakresu programowania aplikacji sieciowych,
    -dobrej orientacji w zagadnieniach algorytmicznych,
    -zaangażowania i inicjatywy,
    -chęci zdobywania wiedzy i nowych doświadczeń,
    -chęci dzielenia się posiadaną wiedzą i entuzjazmem,
    -dostępności w wymiarze całego etatu.

    Jeżeli jesteś zainteresowany(-na) współpracą z nami aplikuj na
    www.gemius.pl/pl/praca/01/54/app

    Szukamy również programistów PHP i JavaScript. Więcej na www.gemius.pl/pl/praca.

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1