eGospodarka.pl poleca

PracaGrupypl.praca.oferowana › Public Relations Trainee
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2012-07-31 15:37:46
    Temat: Public Relations Trainee
    Od: JCommerce Sa <j...@g...com>

    Jesteśmy firmą IT, która specjalizuje się we wdrażaniu użytecznych, prostych w
    obsłudze oraz atrakcyjnych wizualnie rozwiązań. W szczególności rozwijamy: systemy
    ERP, systemy portalowe, rozwiązania Business Intelligence, rozwiązania dedykowane,
    systemy mobilne oraz świadczymy usługi outsourcing IT.

    Dlaczego warto u nas odbyć praktykę:

    - gwarantujemy pracę przy realizacji ciekawych zadań marketingowych
    - wspieramy indywidualny rozwój
    - stawiamy na przyjazną i otwartą atmosferę pracy
    - integrujemy się na imprezach firmowych
    - praktykant otrzymuje opiekę osobistego mentora - praktyka w dziedzinie marketingu

    Opis stanowiska:

    - współtworzenie i realizacja działań PR-owych firmy
    - opieka nad portalami społecznościowymi, stronami internetowymi oraz blogiem
    firmowym
    - redagowanie pism, informacji medialnych w języku polskim, niemieckim i/lub
    angielskim
    - przygotowanie prezentacji promocyjnych
    - budowanie pozytywnego wizerunku JCommerce
    - monitorowanie rynku branżowego i działań konkurencji
    - praktyka w zależności od możliwości praktykanta - od 1 do 3 miesięcy

    Wymagania:

    - student/-ka 4 lub 5 roku studiów (mile widziany/a student/tka dziennikarstwa,
    marketingu, filologii) lub absolwent/-ka
    - umiejętność sprawnego poruszania się po: Linkedin, Goldenline, Twitter, Facebook
    - dobra znajomość języka niemieckiego i/lub języka angielskiego
    - umiejętność redagowania i pisania tekstów
    - chęć i umiejętność zamieniania postawy "nie wiem jak to zrobić" na "dowiem się jak
    to zrobić"
    - dokładność i systematyczność w działaniu
    - mile widziane umiejętności z zakresu montowania filmów
    - kreatywność i poczucie humoru
    - dyspozycyjność minimum 2 - 3 dni w tygodniu

    Zainteresowanych prosimy o nadsyłanie aplikacji poprzez link:
    ntForm.aspx?WebID=9305fa68abea4173a8de43bbfafad418

    W tytule e-maila prosimy wpisać wyłącznie: PR Trainee/Katowice

    Informujemy, że praktyka jest praktyką bezpłatną. Nie wykluczamy jednak możliwości
    kontynuowania współpracy po zakończeniu praktyki.

    Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

    Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich
    danych osobowych przez firmę JCommerce SA dla potrzeb niezbędnych dla realizacji
    procesu obecnej i przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o
    ochronie danych osobowych Dz. U nr 133 poz. 883)".

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1