PracaGrupyalt.pl.praca.oferowana › Warszawa => SEO / SEM Specialist <=
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2015-05-24 11:10:01
    Temat: Warszawa => SEO / SEM Specialist <=
    Od: TeamQuest Sp. z o.o. <P...@T...PL>

    Dla naszego Klienta, jednego z czołowych domów mediowych w Polsce i
    na świecie, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

    ***** SEO / SEM Specialist
    ***** miejsce pracy: Warszawa

    ***** Zadania:

    * planowanie zaawansowanych i długofalowych strategii obecności w
    wyszukiwarkach dla kluczowych klientów agencji,
    * koordynacja strategicznych projektów SEM/SEO,
    * obserwacja trendów na rynku mediów interaktywnych i ich
    implementacja w strategiach SEM/SEO,
    * nadzór nad realizacją biznesowych celów klienta- analiza i
    monitoring strategii SEM/SEO,
    * profesjonalny i merytoryczny kontakt z klientem, budowanie trwałej
    relacji z klientem,
    * koordynacja współpracy pomiędzy domem mediowym a back office,
    * aktywny udział w działaniach new bussines.

    ***** Wymagania:

    * minimum 2-letniego doświadczenia w planowaniu i egzekucji kampanii
    w linkach sponsorowanych,
    * bardzo dobrej znajomości zagadnień związanych z marketingiem w
    wyszukiwarkach i systemu Google Adwords, Google Analytics,
    * aktualny Certyfikat Qualified Google Advertising Professional,
    * umiejętności interesującego zaprezentowania przed klientem
    rekomendacji, strategii, oferty etc (również w języku
    angielskim),
    * wysokiej kultury osobistej, bardzo dobrej organizacji czasu pracy,
    * zainteresowania mediami interaktywnymi i Internetem,
    * biegłej znajomości języka angielskiego.

    ***** Dodatkowe atuty:

    * doświadczenie w działaniach związanych z eMarketingiem,
    * wykształcenie: ekonomiczne lub społeczne (socjologia, ekonomia,
    metody ilościowe, marketing, psychologia lub zarządzanie).

    ***** Oferujemy:

    * atrakcyjne wynagrodzenie i bogaty pakiet socjalny,
    * dużą samodzielność w zakresie realizacji własnych
    pomysłów/projektów,
    * świetną atmosferę pracy w zgranym i kreatywnym zespole,
    * szybki rozwój osobisty dzięki licznym szkoleniom i współpracy
    międzynarodowej,
    * możliwość uczestniczenia w projektach wspierających
    największych reklamodawców na polskim rynku.

    => => https://TeamQuest.pl/Warszawa/5340-seo-sem-specialis
    t-nntp.html

    W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli
    następującej treści:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z
    ustawą o Ochronie Danych Osobowych z 29 sierpnia 1997r Dz. Ust.
    Nr 133 poz. 883.