PracaGrupypl.praca.oferowana › Warszawa => Projektant SOA / EAI - Java/Jee - projektowanie zorientowa
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2015-04-09 12:40:02
    Temat: Warszawa => Projektant SOA / EAI - Java/Jee - projektowanie zorientowa
    Od: TeamQuest Sp. z o.o. <P...@T...PL>

    Dla naszego klienta, unikatowej firmy na rynku polskim szukamy osoby
    na stanowisko:

    ***** Projektant SOA / EAI - Java/Jee - projektowanie zorientowane na u
    ***** miejsce pracy: Warszawa

    ***** Zadania:

    * Analiza, projektowanie i nadzór nad wdrażaniem rozwiązań
    realizujących wyznaczoną strategie IT oraz architekturę
    rozwiązania wyznaczoną na etapie koncepcji
    * Aktualizacja i współtworzenie korporacyjnego modelu architektury
    * Przeprowadzanie code review w zakresie swoich kompetencji
    * Programowanie rozwiązań

    ***** Wymagania:

    * Znajomości:
    ** Wzorców architektonicznych i zagadnień związanych z SOA
    (projektowanie zorientowane na usługi)
    ** Wzorców EAI
    ** Zagadnień związanych z relacyjnymi bazami danych, w tym
    języka T-SQL
    ** Znajomość popularnych baz danych komercyjnych i open source
    (od strony projektowej)
    ** Narzędzi kontroli wersji SVN, CVS
    ** Notacji UML
    ** Notacji BPMN
    ** Znajomość Technologii Web Services (WSDL, XSD, XML),
    narzędzi kontroli wersji SVN, CVS,
    ** Narzędzia Enterprise Architekt
    * Doświadczenia w programowaniu na platformie Windows i w
    technologiach Microsoft: C#, .NET (ASP.NET, WCF, Entity
    Framework), IIS, SQL Server
    * Znajomości Microsoft Sharepoint od strony użytkowej
    * Umiejętności:
    ** Analitycznego myślenia
    ** Dekompozycji złożonych zagadnień
    ** Projektowania rozwiązań rozproszonych, wielowarstwowych i
    komponentowych
    ** Dokumentacji stworzonej architektury rozwiązania w postaci
    projektu technicznego

    ***** Dodatkowe atuty:

    * Notacji Archimate
    * TOGAF v9
    * Rozwiązań w zakresie ETL, BI, CRM
    * Rozwiązań portalowych w tym Microsoft SharePoint

    => => https://TeamQuest.pl/Warszawa/4560-projektant-soa-ea
    i-nntp.html

    W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli
    następującej treści:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z
    ustawą o Ochronie Danych Osobowych z 29 sierpnia 1997r Dz. Ust.
    Nr 133 poz. 883.