PracaGrupypl.praca.oferowana › Warszawa => Account Supervisor <=
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2015-04-09 12:30:02
    Temat: Warszawa => Account Supervisor <=
    Od: TeamQuest Sp. z o.o. <P...@T...PL>

    Dla naszego klienta, jednej z najprężniej rozwijających się
    agencji interaktywnych, szukamy osoby na stanowisko:

    ***** Account Supervisor
    ***** miejsce pracy: Warszawa

    ***** Zadania:

    * Koordynacja i realizacja projektów z dziedziny marketingu
    internetowego dla kluczowych klientów Agencji (m.in. strony www,
    kampanie reklamowe on-line, itp.),
    * Budowanie relacji z Klientami przy prowadzeniu kampanii reklamowych,
    * Aktywne uczestniczenie w przetargach na usługi reklamowe u nowych
    Klientów,
    * Współtworzenie strategii komunikacji dla Klientów,
    * Przygotowywanie i prowadzenie prezentacji,
    * Zarządzanie i koordynacja całości projektów prowadzonych dla
    klienta,
    * Negocjowanie warunków współpracy oraz nadzór nad prawidłowym
    przebiegiem realizacji zleceń i kampanii.

    ***** Wymagania:

    * Poparte udokumentowanymi sukcesami min. 4-letnie doświadczenie w
    pracy na podobnym stanowisku w agencji interaktywnej,
    * Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (mile widziane z
    zakresu marketingu),
    * Umiejętność zarządzania zespołem - rozdzielanie zadań i
    motywacja zespołu, kontrola projektów i cash flow,
    * Praktyczna znajomość narzędzi badawczych
    * Szeroka wiedza na temat rynku, trendów, konsumentów
    * Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    * Umiejętność pracy pod presją czasu
    * Umiejętność efektywnego zarządzania czasem własnym i zespołu
    * Bardzo dobre zdolności: komunikacyjne, prezentacyjne i negocjacyjne
    * Determinacja w dążeniu do celu
    * Wysoka kultura osobista

    ***** Dodatkowe atuty:

    * Szukamy osób kreatywnych,
    * Otwartych na nowe wyzwania,
    * Gotowych do podjęcia dyskusji na tematy artystyczne
    * Z głowami pełnymi nowych pomysłów i odwagą, aby je realizować

    ***** Oferujemy:

    * Pracę w branży interaktywnej, w firmie o ugruntowanej pozycji na
    rynku,
    * Indywidualną ścieżkę kariery
    * Możliwość zatrudnienia w oparciu o umowę B2B, umowę o dzieło
    lub zlecenie
    * Pakiet szkoleń
    * Dużą samodzielność w działaniu
    * Mnóstwo satysfakcjonujących wyzwań przy pracy dla ciekawych
    klientów,
    * Możliwość realizacji własnych pomysłów,
    * Wyjątkową atmosferę pracy w młodym, zgranym, profesjonalnym i
    doświadczonym zespole,
    * Narzędzia pracy o wysokim standardzie (m.in. laptop, telefon
    komórkowy)

    => => https://TeamQuest.pl/Warszawa/4540-account-superviso
    r--nntp.html

    W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli
    następującej treści:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z
    ustawą o Ochronie Danych Osobowych z 29 sierpnia 1997r Dz. Ust.
    Nr 133 poz. 883.