PracaGrupypl.praca.oferowana › Warszawa => Programista - projektant - J2EE - Oracle <=
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2015-03-26 12:40:02
    Temat: Warszawa => Programista - projektant - J2EE - Oracle <=
    Od: TeamQuest Sp. z o.o. <P...@T...PL>

    Dla naszego klienta, uznanego na rynku integratora systemów IT, a
    zarazem krajowego lidera w dostarczaniu rozwiązań z zakresu
    bezpieczeństwa, szukamy osoby na stanowisko:

    ***** Programista - projektant - J2EE - Oracle
    ***** miejsce pracy: Warszawa

    ***** Zadania:

    * Tworzenie rozwiązań opartych o technologię J2EE;
    * Testowanie aplikacji, analizowanie i usuwanie błędów;
    * Współudział w tworzeniu dokumentacji;
    * prowadzenie szkoleń użytkowników końcowych;

    ***** Wymagania:

    * Znajomość zasad projektowania i programowania obiektowego,
    * Znajomość architektury J2EE i wzorców projektowych;
    * Umiejętność tworzenia aplikacji webowych i bazodanowych z
    wykorzystaniem technologii JDBC;
    * Znajomość języka Java i Javscript;
    * Dodatkowym atutem będzie znajomość technologii:
    ** Oracle ADF, Hibernate, JSF, Struts, Spring;
    ** narzędzi Eclipse (JDeveloper) oraz Junit lub TestNG;
    ** aplikacji z rodziny Oracle Fusion Middleware;
    ** UML;
    ** XPDL i zagadnień związanych z modelowaniem procesów
    biznesowych;

    ***** Dodatkowe atuty:

    * Umiejętność pracy w zespole,
    * Pasja i oddanie pracy,
    * Ukończone (lub realizowane) studia informatyczne,
    * Dyspozycyjność,
    * Sumienność,
    * Terminowość,
    * Odpowiedzialność,
    * Kultura osobista,
    * Znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej
    umożliwiającym korzystanie z dokumentacji angielskojęzycznej.

    => => https://TeamQuest.pl/Warszawa/390-programista-projek
    ta-nntp.html

    W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli
    następującej treści:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z
    ustawą o Ochronie Danych Osobowych z 29 sierpnia 1997r Dz. Ust.
    Nr 133 poz. 883.