PracaGrupypl.praca.oferowana › Warszawa => Programista ASP.NET / C# <=
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2015-06-20 10:30:02
    Temat: Warszawa => Programista ASP.NET / C# <=
    Od: TeamQuest Sp. z o.o. <P...@T...PL>

    Dla naszego klienta, Złotego Partnera MIcrosoft, szukamy osoby na
    stanowisko:

    ***** Programista ASP.NET / C#
    ***** miejsce pracy: Warszawa

    ***** Zadania:

    * Tworzenie, rozwój i wsparcie aplikacji przy użyciu technologii
    Microsoft,
    * Bliska współpraca z klientem.

    ***** Wymagania:

    * Znajomość technologii ASP.NET - preferowany język C#,
    * Znajomość HTML, CSS i Javascript - preferowana znajomość
    biblioteki jQuery,
    * Dobrej znajomości Microsoft SQL oraz języka T-SQL,
    * Znajomość środowiska Visual Studio .NET.

    ***** Dodatkowe atuty:

    * Umiejętność programowania składników WebPart dla SharePoint,
    * Umiejętność posługiwania się narzędziami do zarządzania kodem
    (TFS),
    * Znajomość Microsoft Office Forms Server i InfoPath,
    * Znajomość enterprise library i ASP.NET MVC,
    * Znajomość j. angielskiego na poziomie umożliwiającym korzystanie
    z dokumentacji technicznej i rozmowę z osobami technicznymi.

    ***** Oferujemy:

    * Atrakcyjne wyngrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia
    (również system premiowy),
    * Umowę o pracę w firmie mającej stabilną pozycję na rynku,
    * Praca nad ciekawymi technologicznie projektami dla największych
    firm w Polsce,
    * Pakiet szkoleń certyfikowanych przez Microsoft i pokrywamy koszt
    egzaminów MCP,
    * Miłą atmosferę w zespole organizując wyjazdy integracyjne,
    * Praca na profesjonalnym sprzęcie komputerowym.

    => => https://TeamQuest.pl/Warszawa/5981-programista-asp-n
    et-nntp.html

    W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli
    następującej treści:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z
    ustawą o Ochronie Danych Osobowych z 29 sierpnia 1997r Dz. Ust.
    Nr 133 poz. 883.