PracaGrupypl.praca.oferowana › Lublin => Programista aplikacji webowych Java <=
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2015-06-20 09:50:02
    Temat: Lublin => Programista aplikacji webowych Java <=
    Od: TeamQuest Sp. z o.o. <P...@T...PL>

    Dla naszego Klienta, jednego z największych dostawców rozwiązań
    informatyki medycznej w naszym kraju, poszukujemy obecnie osoby na
    stanowisko:

    ***** Programista aplikacji webowych Java
    ***** miejsce pracy: Lublin

    ***** Zadania:

    * praca w roli programisty w dziale R&D wytwarzającym narzędzia do
    produkcji oprogramowania używanego w zespołach deweloperskich w
    firmach w kilku krajach w Europie
    * aktywny udział w tworzeniu koncepcji i implementacji rozwiązań
    * tworzenie testów automatycznych
    * dbanie o bardzo wysoką jakość wytworzonego kodu (w tym
    testowego), który jest używany przez dziesiątki programistów w
    kilku krajach
    * efektywna komunikacja z programistami pracującymi w innych krajach
    w zakresie tworzenia rozwiązań jak również ich użycia
    * przestrzeganie podstawowych zasad panujących w zespole oraz czynne
    włączanie się w proces jego samodoskonalenia

    ***** Wymagania:

    * doświadczenie w projektach komercyjnych używających Java, Spring,
    Hibernate, Guava, Netty, HornetQ
    * biegła znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie

    ***** Dodatkowe atuty:

    * doświadczenie w pracy w działach o charakterystyce R&D
    * doświadczenie w tworzeniu reużywalnych komponentów
    * znajomość AngularJS, CSS, HTML, jQuery

    ***** Oferujemy:

    * pracę o dużym stopniu samodzielności w atmosferze współpracy,
    zaufania, wzajemnego szacunku oraz pomocy
    * możliwość zdobycia doświadczenia przy pracy z systemem klasy
    Enterprise
    * stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin (Umowa o pracę) w
    międzynarodowej organizacji zatrudniającej w Polsce 260 osób
    * ciekawy pakiet socjalny dostępny dla pracowników firmy: liczne
    wyjazdy integracyjne, możliwość dofinansowania urlopu
    wypoczynkowego, ping-pong, ubezpieczenie grupowe, kursy językowe
    (angielski, niemiecki na wszystkich poziomach zaawansowania),
    dofinansowanie do karnetów na siłownię/fitness
    * otwartą ścieżkę kariery i awansu zawodowego opartą na
    przejrzystych i uczciwych zasadach współpracy
    * ciekawe szkolenia dopasowanie do potrzeb pracowników - konferencje,
    * praca ze światowej sławy konsultantami itp.
    * praca na markowych i bardzo wydajnych stacjach roboczych z dwoma
    monitorami
    * atrakcyjne wynagrodzenie

    => => https://TeamQuest.pl/Lublin/11290-programista-aplika
    cj-nntp.html

    W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli
    następującej treści:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z
    ustawą o Ochronie Danych Osobowych z 29 sierpnia 1997r Dz. Ust.
    Nr 133 poz. 883.