PracaGrupypl.praca.oferowana › Warszawa => Presales Consultant / Architekt Hardware <=
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2015-06-13 09:10:02
    Temat: Warszawa => Presales Consultant / Architekt Hardware <=
    Od: TeamQuest Sp. z o.o. <P...@T...PL>

    Dla naszego Klienta, firmy konsultingowej specjalizującej się we
    wdrażaniu rozwiązań ERP, CRM, BI szukamy osoby na stanowisko:

    ***** Presales Consultant / Architekt Hardware
    ***** miejsce pracy: Warszawa

    ***** Zadania:

    * Wsparcie działu sprzedaży w zakresie przygotowywania specyfikacji
    sprzętowych/licencyjnych (sizing) dla projektów wdrożeniowych
    rozwiązań ERP/CRM/BI
    * Dobór odpowiedniego hardwaru i rozwiązań licencyjnych
    * Budowa relacji z kluczowymi vendorami, dostawcami rozwiązań
    * Kontakty i negocjacje w vendorami
    * Przygotowywanie ofert i wycen

    ***** Wymagania:

    * Minimum dwuletnie doświadczenie w przygotowywaniu specyfikacji
    hardwarowej dla projektów wdrożeniowych systemów
    informatycznych
    * Umiejętność zrozumienia potrzeb klienta/specyfikacji technicznej
    i przygotowania rozwiązań optymalizujących koszty sprzętowo -
    licencyjne
    * Doświadczenie w optymalizacji kosztowej zakupów rozwiązań firm
    trzecich.
    * Praktyczna znajomość produktów oferowanych przez takich
    producentów jak m. in.: IBM, HP, EMC, Dell, Fujitsu
    * Praktyczna znajomość licencjonowania produktów światowych
    vedorów IT
    * Praktyczna wiedza i doświadczenie z zakresu licencji oferowanych
    przez Microsoft
    * Umiejętność czytania ze zrozumieniem i dostosowywania
    specyfikacji hardwarowo-licencyjnej do zapytań ofertowych i SIWZ
    * Umiejętność tworzenie i obrony PoC
    * Doświadczenie w negocjacjach z vendorami
    * Wysokie umiejętności analitycznie i zdolność logicznego
    myślenia

    ***** Oferujemy:

    * umowę o pracę lub kontrakt,
    * narzędzia pracy (laptop, telefon),
    * pakiet socjalny.

    => => https://TeamQuest.pl/Warszawa/5720-presales-consulta
    nt-nntp.html

    W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli
    następującej treści:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z
    ustawą o Ochronie Danych Osobowych z 29 sierpnia 1997r Dz. Ust.
    Nr 133 poz. 883.