PracaGrupypl.praca.oferowana › Warszawa => Inżynier Systemów IT <=
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2015-06-11 09:15:02
    Temat: Warszawa => Inżynier Systemów IT <=
    Od: TeamQuest Sp. z o.o. <P...@T...PL>

    Dla naszego klienta, firmy o ugruntowanej pozycji, istniejącej na
    rynku od wielu lat, dostarczającej rozwiązania IT klasy ERP
    (Microsoft Gold Partner) szukamy osoby na stanowisko:

    ***** Inżynier Systemów IT
    ***** miejsce pracy: Warszawa

    ***** Zadania:

    * Koordynowanie prac zespołu IT;
    * Udział w procesie sprzedaży - dobór, wymiarowanie i oferowanie
    sprzętu i licencji Microsoft;
    * Dobór dostawców i negocjacje z dostawcami sprzętu oraz licencji;
    * Nadzorowanie poprawności funkcjonowania infrastruktury
    informatycznej firmy;
    * Wsparcie merytoryczne dla zespołu IT (ostatnia linia wsparcia);
    * Rozwój i rozbudowa infrastruktury informatycznej;
    * Instalacja infrastruktury dla klientów.

    ***** Wymagania:

    * Doświadczenie w zarządzaniu MS SQL Server;
    * Doświadczenie w zarządzaniu Dynamics AX 2009 oraz 2012-mile
    widziane
    * Znajomość produktów i technologii Microsoft:
    ** Windows Server
    ** Hyper-V
    ** Active Directory
    ** Failover Clustering
    ** Publikowanie usług w sieci Web (ADFS + Web Application Proxy),
    ** Windows Storage Spaces (rozwiązania Scale-Out File Server);
    * Doświadczenie w konfiguracji sieci LAN;
    * Sprzętowych składników infrastruktury informatycznej:
    ** Serwery x86 (idealnie potrfolio Dell),
    ** Macierze dyskowe FC/iSCSI,
    ** Sieci Ethernet (1Gb oraz 10Gb) oraz sieci konwergentne LAN/SAN,
    ** Urządzeń brzegowych - ruter/firewall;
    * Urządzeń archiwizacji danych;
    * Platformy System Center w zakresie optymalnego wykorzystania w
    codziennej pracy narzędzi:
    * Virtual Machine Manager
    * Configurtion Manager,
    * Data Protection Manager,
    * Operations Manager;
    * Aplikacji Symantec Backup Exec:
    ** Instalacji i konfiguracji,
    ** Projektowanie polityk archiwizacji danych,
    ** Opracowywanie procedur DR
    * Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym
    posługiwanie się angielskojęzycznymi aplikacjami oraz
    dokumentacją.

    ***** Oferujemy:

    * Atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz profesjonalne narzędzia pracy;
    * Pracę w dynamicznej, ceniącej indywidualność firmie z branży
    IT;
    * Pracę przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii
    informatycznych;
    * Ciekawe wyzwania i możliwość budowania naszej organizacji;
    * Dużą samodzielność i niezależność;
    * Pakiet świadczeń dodatkowych;
    * Zajęcia z j. angielskiego;
    * i wiele innych, o których przekonasz się na spotkaniu

    => => https://TeamQuest.pl/Warszawa/11120-inzynier-systemo
    w--nntp.html

    W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli
    następującej treści:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z
    ustawą o Ochronie Danych Osobowych z 29 sierpnia 1997r Dz. Ust.
    Nr 133 poz. 883.