PracaGrupyalt.pl.praca.oferowana › Warszawa => Analityk systemowo/biznesowy ds. systemów obsługi fundus
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2015-04-27 20:10:02
    Temat: Warszawa => Analityk systemowo/biznesowy ds. systemów obsługi fundus
    Od: TeamQuest Sp. z o.o. <P...@T...PL>

    Dla naszego klienta, wiodącego agenta transferowego na polskim rynku-
    lidera w swojej branży na naszym rynku, szukamy osoby na
    stanowisko:

    ***** Analityk systemowo/biznesowy ds. systemów obsługi funduszy inwe
    ***** miejsce pracy: Warszawa

    ***** Zadania:

    * analiza biznesowa i systemowa potrzeb dotyczących produktów i
    usług
    * zbieranie, dokumentowanie wymagań biznesowych od Klienta
    wewnętrznego i zewnętrznego oraz proponowanie rozwiązań
    systemowych
    * merytoryczna (analityczna) opieka nad aplikacjami biznesowymi
    * współpraca z Użytkownikami systemów informatycznych w zakresie
    wymagań zmian i rozwoju aplikacji
    * proponowanie nowych rozwiązań informatycznych w zakresie
    optymalizacji procesów biznesowych
    * tworzenie i weryfikacja dokumentacji, definiowanie i kontrola
    standardów tworzonej dokumentacji
    * tworzenie i weryfikacja scenariuszy testowych
    * prowadzenie projektów informatycznych
    * współpraca z dostawcami oprogramowania

    ***** Wymagania:

    * min 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
    * ugruntowanej wiedzy z zakresu analizy systemów informatycznych i
    dokumentacji wymagań (modelowanie procesów, tworzenie
    przypadków użycia, tworzenie projektów technicznych)
    * doświadczenia w zarządzaniu projektem informatycznym
    * doświadczenia w ocenie złożoności przedsięwzięć
    informatycznych
    * dobrej znajomości języka angielskiego
    * dobrej znajomości narzędzi pakietu MS Office wspomagających
    tworzenie dokumentacji i zarządzania projektami (min. Visio,
    Project)

    ***** Dodatkowe atuty:

    * rynek ubezpieczeń na życie i ubezpieczeniowych funduszy
    kapitałowych
    * rynek funduszy inwestycyjnych zamkniętych
    * GIF, AML, FATCA
    * BI, hurtownie danych, systemy raportowe

    ***** Oferujemy:

    * atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia
    * atrakcyjny pakiet socjalny w tym m.in. prywatna opieka medyczna,
    dofinansowanie zajęć sportowych oraz nauki języków obcych
    * stabilną pracę w doświadczonym i kreatywnym zespole
    * udział w ciekawych i unikalnych projektach informatycznych
    * możliwość rozwoju w zakresie najnowyszch technologii

    => => https://TeamQuest.pl/Warszawa/7470-analityk-systemow
    o--nntp.html

    W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli
    następującej treści:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z
    ustawą o Ochronie Danych Osobowych z 29 sierpnia 1997r Dz. Ust.
    Nr 133 poz. 883.