PracaGrupyalt.pl.praca.oferowana › Warszawa => Analityk biznesowo-systemowy <=
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2015-07-27 10:14:41
    Temat: Warszawa => Analityk biznesowo-systemowy <=
    Od: TeamQuest Sp. z o.o. <P...@T...PL>

    Dla naszego klienta, uznanego na rynku integratora systemów IT
    szukamy osoby na stanowisko:

    ***** Analityk biznesowo-systemowy
    ***** miejsce pracy: Warszawa

    ***** Realizowane zadania:

    * Pozyskiwanie wymagań zainteresowanych stron przy użyciu technik
    takich jak: wywiady, sesje JAD, badania i / lub innych technik w
    razie konieczności;
    * Dokumentowanie wymagań za pomocą artefaktów języka Unified
    Modeling Language (UML)
    * Prowadzenie procesu analizy i weryfikacji wymagań; zapewniając ich
    kompletność, spójność, zwięzłość, zrozumiałość,
    identyfikowalność, realizowalność, jednoznaczność,
    weryfikowalność oraz zgodność z odpowiednimi normami;
    * Udział w sesjach modelowania i budowania procesów As-Is oraz To-Be
    * Znajomość zagadnień prawnych związanych z obszarem stosowania
    rozwiązań tworzonych w firmie, w szczególności:
    ** Kodeks Postępowania Administracyjnego oraz Instrukcja
    Kancelaryjna;
    ** Ustawa o Ochronie Danych Osobowych;
    ** Ustawa o Ochronie Informacji Niejawnych;
    ** Tematyka podpisu elektronicznego;
    ** Niezbędne rozporządzenia MSWiA w zakresie informatyzacji
    podmiotów publicznych;

    ***** Od kandydata oczekujemy:

    * 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
    * Zdolność do modelowania wymagań w sposób (np. graficzny)
    wspomagający przekaz tekstowy lub w języku naturalnym, w tym
    przy użyciu języków modelowania, takich jak UML
    * Umiejętności w zakresie szacowania złożoności projektów
    informatycznych (metoda Cosmic, Cocomo, metoda punktów
    funkcyjnych)
    * Doświadczenia w zakresie prototypowania, znajomość narzędzi w
    tym zakresie np. Axure
    * Skuteczna prezentacja informacji klientom, menedżerom i pracownikom
    technicznym

    ***** Zapunktujesz dodatkowo gdy posiadasz:

    * Doświadczenie w rozwoju i produkcji aplikacji internetowych
    opartych na technologii JEE
    * Znajomość jednej lub więcej metodyk: OUM, Agile, RAD
    * Znajomość standardu BABOK
    * Znajomość języka BPML
    * Znajomość notacji BPMN

    ***** Firma oferuje:

    * Atrakcyjne wynagrodzenie
    * Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
    * Udział w interesujących projektach
    * Możliwość uczestnictwa w projektach zagranicznych
    * Przyjazną atmosferę pracy
    * Pracę z otwartym zespołem

    => => https://TeamQuest.pl/praca/7530-4110e822fb0330d0963b
    c7b44ff.nntp

    W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli
    następującej treści:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z
    ustawą o Ochronie Danych Osobowych z 29 sierpnia 1997r Dz. Ust.
    Nr 133 poz. 883.