PracaGrupyalt.pl.praca.oferowana › Warszawa => Młodszy Inżynier wsparcia sprzedaży - obszar komunikacj
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2015-07-27 10:05:08
    Temat: Warszawa => Młodszy Inżynier wsparcia sprzedaży - obszar komunikacj
    Od: TeamQuest Sp. z o.o. <P...@T...PL>

    ***** Młodszy Inżynier wsparcia sprzedaży - obszar komunikacja Micro
    ***** miejsce pracy: Warszawa

    ***** Realizowane zadania:

    * Realizacja zadań w ramach projektów wdrożeniowych (pod nadzorem
    Architekta).
    * Przygotowanie i prowadzenie Proof of Concept (PoC).
    * Rozwój Management Pack'ów do produktów Microsoft System Center.

    ***** Oczekiwania:

    * wykształcenie: wyższe informatyczne lub pokrewne,
    * min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,
    * znajomość rozwiązań Microsoft Active Directory,
    * znajomość rozwiązań Microsoft Exchange,
    * znajomość platformy Microsoft Office 365,
    * doświadczenie w pracy z klientem biznesowym,
    * silne poczucie odpowiedzialności za działania własne i
    zespołowe,
    * umiejętność pracy w zespole, oraz analitycznego myślenia,
    * znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym.

    ***** Oferujemy:

    * elastyczne formy współpracy (umowa o pracę, kontrakt),
    * przyjazną atmosferę pracy,
    * możliwość rozwoju zawodowego - liczne szkolenia.

    => => https://TeamQuest.pl/praca/8090-83be8ed314a93f9d5ece
    83830a4.nntp

    W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli
    następującej treści:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z
    ustawą o Ochronie Danych Osobowych z 29 sierpnia 1997r Dz. Ust.
    Nr 133 poz. 883.