PracaGrupyalt.pl.praca.oferowana › Rzeszów => Programista .NET, C# & T-SQL <=
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2015-02-26 12:43:04
    Temat: Rzeszów => Programista .NET, C# & T-SQL <=
    Od: TeamQuest Sp. z o.o. <P...@T...PL>

    Dla naszego Klienta, wiodącej w swoim sektorze firmy, dostarczającej
    rozwiązania IT szukamy osoby na stanowisko:

    ***** Programista .NET, C# & T-SQL
    ***** miejsce pracy: Rzeszów

    ***** Zadania:

    * Programowanie aplikacji z wykorzystaniem języka C# i środowiska
    Microsoft .Net oraz języka T-SQL,
    * Dokumentowanie kodu źródłowego z wykorzystaniem Microsoft Team
    Foundation Server,
    * Wykonywanie zadań przydzielonych przez przełożonych,
    * Raportowanie do przełożonych postępów realizowanych prac.

    ***** Wymagania:

    * Doświadczenie w programowaniu aplikacji z wykorzystaniem języka C#
    i środowiska Microsoft .Net,
    * Praktyczna znajomość i umiejętność programowania relacyjnych
    baz danych, w szczególności baz danych działających pod
    kontrolą Microsoft SQL Server,
    * Umiejętność logicznego i analitycznego myślenia,
    * Zdolność szybkiego uczenia się,
    * Łatwość w komunikowaniu się,
    * Kreatywność,
    * Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym
    posługiwanie się dokumentacją techniczną,
    * Prawo jazdy kategorii B.

    ***** Dodatkowe atuty:

    * Praktyczna znajomość oprogramowania klasy ERP, w szczególności
    systemów Comarch ERP XL i Comarch ERP Optima,
    * Umiejętność modelowania procesów z wykorzystaniem standardów
    UML i BPMN.

    ***** Oferujemy:

    * Umowę o pracę,
    * Odpowiednie wynagrodzenie uzależnione od posiadanego
    doświadczenia,
    * Możliwość rozwoju zawodowego,
    * Pracę przy ciekawym projekcie,
    * Dobrą atmosferę pracy.

    => => https://TeamQuest.pl/Rzeszów/5940-programista-net-c-
    nntp.html

    W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli
    następującej treści:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z
    ustawą o Ochronie Danych Osobowych z 29 sierpnia 1997r Dz. Ust.
    Nr 133 poz. 883.