PracaGrupyalt.pl.praca.oferowana › Rzeszów => Konsultant ds. Wdrożeń Systemów ERP <=
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2015-02-26 12:29:06
    Temat: Rzeszów => Konsultant ds. Wdrożeń Systemów ERP <=
    Od: TeamQuest Sp. z o.o. <P...@T...PL>

    Dla naszego klienta, wiodącej w swoim sektorze firmy dostarczającej
    rozwiązania IT, szukamy osoby na stanowisko:

    ***** Konsultant ds. Wdrożeń Systemów ERP
    ***** miejsce pracy: Rzeszów

    ***** Zadania:

    * Przeprowadzanie analiz przedwdrożeniowych,
    * Wdrożenie systemu CDN XL lub TETA,
    * Zarządzanie projektem wdrożeniowym,
    * Szkolenie użytkowników,
    * Zdalna, telefoniczna i mailowa pomoc użytkownikom.

    ***** Wymagania:

    * Doświadczenia na podobnym stanowisku (minimum rok),
    * Praktycznej znajomości MS SQL (wersji 2005, 2008 lub 2012),
    * Wykształcenia wyższego,
    * Zaangażowania w wykonywane obowiązki,
    * Zaawansowana obsługa komputera,
    * Komunikatywności oraz wysokiej kultury osobistej,
    * Umiejętności pracy w zespole,
    * Zdolności szybkiego uczenia się,
    * Znajomości języka angielskiego w stopniu dobrym,
    * Prawo jazdy kat. B.

    ***** Dodatkowe atuty:

    * Doświadczenie we wdrażaniu systemu CDN XL w zakresie logistyki i
    produkcji,
    * Znajomość aplikacji Crystal Reports,
    * Znajomość zasad funkcjonowania przedsiębiorstw w zakresie
    logistyka, produkcja.

    ***** Oferujemy:

    * Atrakcyjne wynagrodzenie,
    * Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    * Pracę w innowacyjnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,
    * Zespół złożony z młodych i energicznych ludzi,
    * Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia,
    * System premiowania oparty o udział w zyskach,
    * Pracę w Rzeszowie i bliskich okolicach.

    => => https://TeamQuest.pl/Rzeszów/5670-konsultant-ds-wdro
    z-nntp.html

    W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli
    następującej treści:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z
    ustawą o Ochronie Danych Osobowych z 29 sierpnia 1997r Dz. Ust.
    Nr 133 poz. 883.