eGospodarka.pl poleca

PracaGrupypl.praca.oferowana › Programista C#
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2012-07-19 17:20:16
    Temat: Programista C#
    Od: p...@j...pl

    Nasz Klient to międzynarodowa firma z branży IT, zajmująca czołową pozycję w
    projektowaniu systemów począwszy od zautomatyzowanych systemów video-kontroli po
    wiodące technologie dla przemysłu medycznego. Ponieważ rozwój światowej klasy
    technologii wymaga wysoce wykwalifikowanych, zmotywowanych, zorientowanych na sukces
    ludzi, poszukujemy osoby na stanowisko:
    Programista C#
    Nr ref: WPC12LXPC
    Miejsce pracy: Bielsko-Biała
    (możliwość pracy zdalnej)

    Obowiązki:
    * tworzenie aplikacji typu desktop .NET Framework (język C#)
    * projektowanie oprogramowania
    * efektywne dostarczanie produktów projektowych
    * bezpośrednia praca z kierownikiem projektu przy określaniu wymagań i założeń
    * współpraca z międzynarodowym zespołem programistów, inżynierów

    Wymagania:

    * potwierdzona zrealizowanymi projektami umiejętność tworzenia aplikacji typu desktop
    .NET Framework (język C#)
    * łatwość przyswajania nowych technologii
    * ambicja i chęć rozwoju

    Mile widziane:

    * tworzenie web aplikacji w ASP.NET
    * znajomość LINQ
    * programowanie w językach C, C++
    * programowanie baz danych SQL
    * wiedza z zakresu inżynierii, elektroniki
    * znajomość Linux
    * doświadczenie zawodowe
    * znajomość języka angielskiego
    * wykształcenie wyższe informatyczne (utalentowani studenci ostatnich lat mile
    widziani)

    Klient oferuje:
    * umowa o pracę lub inny preferowany charakter współpracy
    * możliwa praca zdalna (preferowane osoby z okolic Bielska-Białej)
    * zadaniowy charakter pracy
    * wsparcie doświadczonych programistów, inżynierów
    * możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
    * konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i doświadczenia

    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV
    Prośba o dodanie w wiadomości numeru referencyjnego oferty WPC12LXPC
    Telefon kontaktowy 0 696 700 795

    Prośba o dodanie klauzuli w CV:
    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie
    pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawa z
    dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133 poz. 883."

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1