PracaGrupypl.praca.oferowana › Poznań / Koordynator Projektów Internetowych i Multimedialnych
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2009-09-08 19:02:26
    Temat: Poznań / Koordynator Projektów Internetowych i Multimedialnych
    Od: Agencja Reklamowa Maciaszczyk <r...@m...com.pl>

    Poszukujemy
    Koordynatora Projektów Internetowych i Multimedialnych.

    Wymagania:
    - bardzo dobra znajomość branży internetowej,
    - umiejętność sprawnej koordynacji pracy,
    - samodzielność,
    - komunikatywność,
    - umiejętność pracy w zespole,
    - znajomość języka angielskiego,
    - dodatkowym atutem będzie znajomość: PHP, JavaScript,
    CSS, HTML, Flash, SQL itp., kompletnego tworzenia stron www,
    programów graficznych oraz obróbki grafiki na potrzeby aplikacji
    internetowych i multimedialnych,

    Obowiązki:
    - opieka nad realizacją zleceń klientów,
    - koordynacja prac nad projektami i realizacją stron
    internetowych oraz produktów multimedialnych
    (bannerów, prezentacji, katalogów itp.)

    Forma zatrudnienia:
    umowa o pracę - pełen etat

    Oferty (CV + list motywacyjny oraz przykłady
    wykonanych stron) wraz z podpisaną klauzulą:

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych
    w zgłoszeniu dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji
    (zgodnie z Ustawą z 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych,
    Dz. U. Nr 133, poz.883)"

    proszę przesłać w formie elektronicznej (preferowane) na adres:
    rekrutacja@maciaszczyk-com-pl
    (zamiast '-' proszę wpisać kropki)
    W temacie wiadomości proszę wpisać:
    "Koordynator Projektów Internetowych i Multimedialnych".

    Uwaga:
    zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi
    tylko wybranym kandydatom.

    Agencja Reklamowa "Maciaszczyk"
    ul. Łazienna 4, 61-857 Poznań

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1