eGospodarka.pl poleca

PracaGrupypl.praca.oferowana › GŁÓWNY TESTER - BELGIA
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2009-09-08 08:59:31
    Temat: GŁÓWNY TESTER - BELGIA
    Od: "Zbysław Tomyn" <r...@g...com>

    Nasz klient, największy integrator IT w Polsce, poszukuje kandydatów
    na stanowisko:
    GŁÓWNY TESTER

    Zakres Obowiązków:
    - Tworzenie strategii testowania oprogramowania
    - Tworzenie scenariuszy testowych, przypadków testowych
    - Tworzenie skryptów testujących
    - Tworzenie kompletnego planu testów dla każdej fazy testowania
    - Realizacja testów we wszystkich fazach testowania
    - Zarządzanie procesem testowania
    - Określanie kryteriów oceny wyników testów
    - Przygotowywanie cyklicznych raportów z testów i rozkładu błędów
    - Wykrywanie i logowanie błędów wraz ze wszystkimi informacjami niezbędnymi do
    ich obsługi
    - Ścisła współpraca z właścicielem procesu i programistami w zakresie
    niezbędnym do usunięcia błędów
    - Dokumentowanie wyników testów

    Wymagania merytoryczne:
    - Wykształcenie wyższe &#8211; informatyczne lub pokrewne
    - Minimum dwuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku Tester Oprogramowania
    - Minimum dwuletnie doświadczenie w tworzeniu strategii i planu testów i
    definiowaniu przypadków testowych
    - Minimum dwuletnie doświadczenie w definiowaniu i zarządzaniu procesem
    testowania oprogramowania
    - Minimum dwuletnie doświadczenie w pełnym cyklu testów oprogramowania: testy
    regresji, testy funkcjonalne, testy typu &#8222;black box&#8221;, testy aplikacji
    WWW,
    testy zgodności, testy konfiguracji, testy integracyjne, testy obciążeniowe,
    testy akceptacyjne, itp.
    - Minimum dwuletnie doświadczenie z technologiami webowymi (HTML, XML, inne)
    - Dwuletnie doświadczenie z narzędziami automatycznego testowania
    - Dwuletnie doświadczenie z narzędziami do zarządzania testami i obsługą
    błędów (Test Director, Clearquest lub inne)
    - Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i francuskiego w mowie i piśmie
    (praca u klienta w Belgii)
    - Gotowość do pracy poza granicami Polski

    Oferujemy:
    - Pracę w dużych, międzynarodowych projektach
    - Możliwość rozwoju w ramach spółki lub grupy kapitałowej
    - Kontakt z najnowocześniejszymi technologiami
    - Atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych

    CV (najlepiej w języku angielskim) prosimy przesłać na raileros at gmail dot
    com.

    Wysłano z serwisu OnetNiusy: http://niusy.onet.pl

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1