PracaGrupyalt.pl.praca.oferowana › Piaseczno => SEO Specjalist / Content Specjalist <=
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2019-08-12 11:00:03
    Temat: Piaseczno => SEO Specjalist / Content Specjalist <=
    Od: TeamQuest Sp. z o.o. <n...@T...PL>

    Dla naszego Klienta, firmy o ugruntowanej pozycji, istniejącej na
    rynku od wielu lat, dostarczającej rozwiązania IT klasy ERP dla
    Klientów na polskim oraz międzynarodowym rynku, świadczącej
    usługi produkcji oprogramowania, wysoko specjalizowane wdrożenia
    systemów informatycznych, a także doradztwo biznesowe. Od lat
    posiadają najwyższy status partnera Microsoft - Gold Certified
    Partner. W 2012 i 2014 roku firma przystąpiła do elitarnego
    klubu Microsoft Dynamics President's Club, który zrzesza 5%
    najlepszych Partnerów tego największego na świecie dostawcy
    rozwiązań informatycznych, a w 2016 roku dołączyła do jeszcze
    bardziej ekskluzywnego grona Inner Circle, które skupia 1%
    najlepszych Partnerów Microsoftu. Kilkukrotnie nasz Klient
    został też nagrodzony tytułem polskiego Partnera Roku w
    kategorii AX. Współpracują między innymi z takim i firmami,
    jak: Benefit System, Warbud, Brakes, CCC, PGNiG, Linda Farrow,
    Danone, Suez. Obecnie do swojego zespołu poszukują osoby na
    stanowisko:

    ***** SEO Specjalist / Content Specjalist

    ***** Zakres obowiązków:

    * Regularne pisanie różnych treści w celu wspierania pozyskiwania
    leadów i celów świadomości marki
    * Opracowywanie i tworzenie pozycjonowania, przesyłania komunikatów
    i zabezpieczeń, odróżniające nasze usługi na rynku
    * Edycja, korekta i publikowanie technologii i artykułów związanych
    z biznesem na naszym blogu i profilach mediów społecznościowych
    * Aktywne zarządzanie naszą dystrybucją treści
    * Utrzymanie i optymalizacja zawartości w celu lepszego
    pozycjonowania i jakości tekstu
    * Bądź na bieżąco z trendami i generuj nowe pomysły, aby
    przyciągnąć uwagę publiczności
    * Monitorowanie statystyk i wyciąganie wniosków w celu poprawy
    skuteczności marketingu treści i uzyskiwania lepszych wyników
    * Zarządzaj profilami społecznościowymi firmy i jej obecnością, w
    tym Facebook, LinkedIn i potencjalnie dodatkowymi kanałami
    * Rozwijaj nowych klientów, konwertując ruch w witrynie za pomocą
    wezwań do działania, stron docelowych
    * Zarządzaj procesem automatyzacji marketingu (system Dynamics 365
    for Marketing)
    * Nadzoruj kampanie marketingowe PPC oraz projekty marketingowe
    offline - wydarzenia, gadżety itp.

    ***** Nasze super wymagania:

    * <strong>Minimum 1 rok doświadczenia zawodowego w marketingu treści
    / usług lub dziedzinach pokrewnych, najlepiej w firmie
    technologicznej</strong>
    * Zainteresowanie technologią i to, w jaki sposób pomaga
    przekształcić dzisiejsze organizacje
    * Zrozumienie taktyki marketingu treści i mediów społecznościowych
    * Znajomość wskaźników ruchu internetowego, Google Analytics,
    zasad SEO i reklamy cyfrowej
    * Doświadczenie w prowadzeniu kampanii generowania leadów
    * Praktyczna znajomość narzędzi automatyzacji marketingu
    * Znajomość narzędzi reklamowych i analitycznych - reklamy na
    Facebooku, LinkedIn Ads, Google AdWords, Google Analytics
    * Doskonała komunikacja w języku angielskim (minimum B2/C1)

    ***** Zapunktujesz dodatkowo gdy posiadasz:

    * Doświadczenie w technologiach i usługach informatycznych /
    oprogramowaniach komputerowych / marketingu i reklamie

    ***** Oferujemy:

    * Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności
    * Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B z płatnym
    urlopem i L4
    * Pakiet benefitów:
    ** karta sportowa
    ** opieka medyczna
    ** owocowe środy
    ** lekcje angielskiego
    * Możliwa częściowa praca zdalna do dwóch dni w tygodniu
    * Pracuj w zespole, który wdraża globalne produkty
    * Pracuj w dynamicznej firmie, która ceni Twoją indywidualność
    * Korzystaj z najnowszych technologii informacyjnych
    * Oferujemy dużą autonomię i niezależność oraz profesjonalne
    narzędzia pracy
    * I wiele więcej, o których dowiesz się na spotkaniu ;)

    dium=cron&utm_campaign=1908

    W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli
    następującej treści:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych dla potrzeb tej i
    kolejnych rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych
    osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku t.j. Dz.U.2016 poz. 922).
    Jednocześnie wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych
    osobowych potencjalnym pracodawcom.

    Potwierdzam prawdziwość powyższych danych i zgadzam się na
    przetwarzanie i administrowanie moimi danymi, które podałem/am
    do wiadomości TeamQuest Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-814
    Warszawa ul. Miedziana 3A lok. 21 do celów rekrutacji
    pracowników. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em
    poinformowana/y iż administratorem moich danych jest TeamQuest
    Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-814 Warszawa ul. Miedziana
    3A lok. 21 oraz że moje dane mogą zostać przekazane
    potencjalnym pracodawcom oraz, że mam prawo dostępu do treści
    swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich
    przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania
    danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania
    przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją
    szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne.
    Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających
    na celu weryfikacje prawdziwości przekazanych przeze mnie
    dokumentów i informacji w nich zawartych.