PracaGrupyalt.pl.praca.oferowana › Warszawa => Product Owner/ Product Manager <=
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2024-04-26 11:30:02
    Temat: Warszawa => Product Owner/ Product Manager <=
    Od: TeamQuest Sp. z o.o. <n...@T...PL>

    Naszym Klientem jest jedna z największych światowych spółek
    mediowo-technologicznych, która prowadzi swoją działalność w
    20 krajach.

    W Polsce działa od ponad 25 lat i z pasją rozwija rynek mediowy,
    wychodząc naprzeciw zmieniającym się oczekiwaniom
    technologicznym i kontentowym odbiorców w każdym wieku.

    ***** Product Owner/ Product Manager

    ***** Opis stanowiska:

    * Pełnienie roli Product Ownera(ki) zespołu developerskiego zgodnie
    z metodyką Scrum;
    * Współpraca z interesariuszami przy ustalaniu strategii rozwoju
    produktów oraz niezbędnych dla biznesu funkcjonalności a także
    na etapie realizacji projektu;
    * Tworzenie, planowanie i zarządzenie product backlog, tworzeniem
    user stories, kryteriów akceptacji i innych dokumentów
    projektowych;
    * Analiza wymagań funkcjonalnych i technicznych;
    * Koordynowanie pracy zespołu developerskiego. Komunikowanie wymagań
    funkcjonalnych i kierunku rozwoju produktu;
    * Monitorowanie prac nad rozwojem produktu, identyfikowanie miejsc
    wymagających szczególnej uwagi, usprawnień lub zmian;
    * Koordynacja zadań wymagających współpracy z klientami
    wewnętrznymi i zewnętrznymi;
    * Koordynacja wdrażania nowych funkcjonalności.

    ***** Od Kandydata oczekujemy:

    * Co najmniej 4 letniego doświadczenia w pracy na podobnym
    stanowisku;
    * Doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych
    e-commerce/marketplace;
    * Znajomości zagadnień dotyczących procesów wytwarzania
    oprogramowania;
    * Doświadczenie w pracy z wewnętrznymi zespołami technologicznymi;
    użytkowników, asynchroniczne zadania, RWD, PWA itp);
    * Podstawowej znajomości zagadnień z zakresu architektury systemów
    opartych o mikroserwisy.

    ***** Proponujemy:

    * Udział w dużym, ciekawym technologicznie i biznesowo projekcie
    e-commerce;
    * Doświadczony i przyjazny zespół programistów;
    * Możliwość ciągłego szkolenia i rozwoju zawodowego;
    * Samodzielność działania i realny wpływ na budowanie platform
    typu marketplace;
    * Miłą atmosferę i otwartą, nowoczesną kulturę pracy;
    * Hybrydowy/zdalny model pracy, zatrudnienie na podstawie umowy B2B (z
    płatnymi dniami wolnymi);
    * Pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna (LuxMed lub EnelMed),
    dostęp do platformy nauki języka angielskiego - eTutor,
    możliwość wykupienia na preferencyjnych warunkach ubezpieczenia
    na życie oraz karty sportowej;
    * Możliwość przychodzenia do pracy z psim przyjacielem.

    ***** Inne informacje:

    e-commerce;

    dium=cron&utm_campaign=2404

    W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli
    następującej treści:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych dla potrzeb tej i
    kolejnych rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych
    osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku t.j. Dz.U.2016 poz. 922).
    Jednocześnie wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych
    osobowych potencjalnym pracodawcom.

    Potwierdzam prawdziwość powyższych danych i zgadzam się na
    przetwarzanie i administrowanie moimi danymi, które podałem/am
    do wiadomości TeamQuest Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-814
    Warszawa ul. Miedziana 3A lok. 21 do celów rekrutacji
    pracowników. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em
    poinformowana/y iż administratorem moich danych jest TeamQuest
    Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-814 Warszawa ul. Miedziana
    3A lok. 21 oraz że moje dane mogą zostać przekazane
    potencjalnym pracodawcom oraz, że mam prawo dostępu do treści
    swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich
    przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania
    danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania
    przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją
    szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne.
    Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających
    na celu weryfikacje prawdziwości przekazanych przeze mnie
    dokumentów i informacji w nich zawartych.