PracaGrupyalt.pl.praca.oferowana › Łódź => Architect e-Commerce <=
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2019-08-21 12:45:03
    Temat: Łódź => Architect e-Commerce <=
    Od: TeamQuest Sp. z o.o. <n...@T...PL>

    Nasz Klient to czołowy ogólnopolski operator kablowy i
    telekomunikacyjny, dostarczający usługi dla klientów
    indywidualnych i biznesowych. Grupa rozwijała się poprzez wzrost
    organiczny, a także w wyniku szeregu połączeń i przejęć
    zrealizowanych w ciągu ostatnich 25 lat. Początki Grupy
    sięgają 1991 r., kiedy to w Kaliszu i Gdyni utworzone zostały
    dwie niepowiązane ze sobą spółki.
    Firma oferuje odbiorcom telewizję cyfrową z wideo na żądanie
    (VoD), szerokopasmowy internet stacjonarny i mobilny, oraz usługi
    telefonii stacjonarnej i mobilnej. Są jednym z pierwszych
    polskich dostawców usługi tripleplay, łączącej telewizję,
    internet i telefon w jednym pakiecie.
    Abonenci tripleplay odnoszą korzyści z korzystania z kilku usług w
    jednym pakiecie, płacąc mniej niż w przypadku poszczególnych
    usług zakupionych osobno. Abonenci usług pakietowych objęci są
    także dodatkowymi programami lojalnościowymi i promocjami.
    Realizują strategię aktywnej konsolidacji, budowy sieci
    kablowych w nowych rejonach kraju, a także akwizycje sieci innych
    operatorów. W efekcie na koniec 2017 r. liczba gospodarstw
    domowych znajdujących się w zasięgu sieci Grupy (HP) wynosiła
    ok. 1,7 miliona.
    Obecnie do swojego zespołu poszukują osoby na stanowisko:

    ***** Architect e-Commerce

    ***** Zakres obowiązków:

    * Projektowanie architektury systemów eCommerce i OmniChannel
    * Analiza i przygotowywanie specyfikacji oprogramowania do testów i
    implementacji
    * Programowanie Systemów końcowych e-Commerce
    * Zapewnienie wydajności i integralności technologicznej aplikacji
    e-Commerce
    * Wsparcie projektów informatycznych w zakresie udostępniania usług
    dla wewnętrznego klienta końcowego
    * Bieżący kontakt z zewnętrznymi dostawcami rozwiązań e-Commerce
    * Tworzenie dokumentacji technicznej
    * Raportowanie prac do bezpośredniego przełożonego

    ***** Nasze oczekiwania:

    * Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego związanego z
    projektowaniem systemów e-Commerce oraz Omni Channel (jako
    Team/Tech Leader lub Architect)
    * Dobra znajomość zagadnień SEM, SEO, RWD
    * Umiejętność projektowania procesów biznesowych
    * Bardzo dobra znajomość HTML 5, CSS 3 z elementami RWD
    * Umiejętność kodowania aplikacji w jednej z technologii:
    ** NET 4.5 lub wyższej
    ** ASP.NET
    ** C#
    ** C++
    ** Java Script
    ** PHP / Java EE
    * Znajomość przynajmniej jednej z technologii: MVC 5.0 lub wyższej,
    WEB API, Angular.js, Bootstrap, AJAX
    * Doświadczenie pracy z platformą Kentico
    * Znajomość zagadnień UX
    * Ogólna wiedza w zakresie integracji EAI/SOA
    * Umiejętność pracy z bazami danych
    * Dobre zdolności komunikacyjne, interpersonalne,
    * Wykształcenie wyższe (preferowane informatyczne)

    ***** Zapunktujesz dodatkowo gdy posiadasz:

    * Znajomość notacji BPMN, UML lub ArchiMate
    * Doświadczenie pracy w jednej z platform: Hybris, SiteCore, Magento

    ***** Oferujemy:

    * Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia
    * Zatrudnienie w oparciu o:
    ** umowę o pracę
    ** kontrakt B2B (płatny urlop i L4)
    * PREMIE! - Cenimy zaangażowanie, wyniki, kreatywność :)
    * Elastyczne godziny pracy
    * Możliwości rozwoju
    * Szkolenia rozwojowe, certyfikowane, warsztaty specjalistyczne,
    konferencje branżowe
    * Przyjazną i partnerską atmosferę
    * Praca w Łodzi (biuro niedaleko Manufaktury)

    dium=cron&utm_campaign=1908

    W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli
    następującej treści:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych dla potrzeb tej i
    kolejnych rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych
    osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku t.j. Dz.U.2016 poz. 922).
    Jednocześnie wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych
    osobowych potencjalnym pracodawcom.

    Potwierdzam prawdziwość powyższych danych i zgadzam się na
    przetwarzanie i administrowanie moimi danymi, które podałem/am
    do wiadomości TeamQuest Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-814
    Warszawa ul. Miedziana 3A lok. 21 do celów rekrutacji
    pracowników. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em
    poinformowana/y iż administratorem moich danych jest TeamQuest
    Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-814 Warszawa ul. Miedziana
    3A lok. 21 oraz że moje dane mogą zostać przekazane
    potencjalnym pracodawcom oraz, że mam prawo dostępu do treści
    swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich
    przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania
    danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania
    przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją
    szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne.
    Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających
    na celu weryfikacje prawdziwości przekazanych przeze mnie
    dokumentów i informacji w nich zawartych.