PracaGrupypl.praca.oferowana › Kraków: Programista Aplikacji Internetowych
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2011-10-12 22:28:09
    Temat: Kraków: Programista Aplikacji Internetowych
    Od: Mirosław Kapinos <m...@v...pl>

    Rodzaj pracy: Pełny etat
    Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony
    Miejsce pracy: Kraków

    Opis stanowiska pracy

    Nowe osoby będą członkami zespołu tworzącego aplikacje i rozwiązania
    internetowe.

    Wymagania

    Wymagania:
    * Bardzo dobra znajomość PHP5 (OOP)
    * Bardzo dobra znajomość MySQL
    * Dobra znajomość JavaScript (jQuery, Ajax)
    * Samodzielność i dobra organizacja pracy
    * Zdolności analitycznego myślenia, kreatywność, komunikatywność
    * Znajomość wzorców projektowych (MVC)
    * Przynajmniej 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

    Mile widziane
    * Znajomość Zend Framework
    * Znajomość zagadnień związanych z wydajnością serwisów internetowych
    * Znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem serwisów
    internetowych
    * Znajomość zagadnień związanych z SEO
    * Znajomość UML
    * Umiejętność tworzenia procedur składowanych w MySQL
    * Znajomość CVS i/lub SVN
    * Znajomość Adobe Flex/AIR
    * Znajomość systemu Linux

    www.veneo.pl

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1