eGospodarka.pl poleca

PracaGrupypl.praca.oferowana › Inżynier Aplikacji, Kraków
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2008-10-01 09:01:27
    Temat: Inżynier Aplikacji, Kraków
    Od: BillBird <l...@g...com>

    Podstawowe obowiązki:
    -zarządzanie aplikacją w firmie
    -testowanie i wdrażanie nowych wersji systemu
    -programowanie transformat XSL-FO na podstawie których odbywa się
    generacja dokumentów PDF
    -analiza danych
    -integracje nowych Partnerów
    -uczestnictwo w ciekawych projektach
    -konsultacje techniczne z Partnerami firmy

    Bezpośredni kontakt: praca-it[nospam]@billbird.pl

    Wymagania

    -dobra znajomość standardów XML, XSL, XSL-FO potwierdzoan
    doświadczeniem
    -samodzielność, odpowiedzialność
    -bardzo dobre zdolności interpersonalne, komunikatywność
    -znajomość j. angielskiego pozwalająca na zrozumienie dokumentacji
    technicznej

    Mile widziane

    -doświadczenie na podobnym stanowisku
    -znajomość technologii Xpath oraz XSD
    -znajomość SQL

    Rodzaj umowy: Umowa agencyjna
    Przedział wynagrodzenia: 4000,00 - 6500,00 PLN/Miesięczny / Premie,
    dodatki: TAK
    Branża: IT - Programowanie / Analizy

    BillBird S.A. - Lokalizacja: Kraków ; Ilość pracowników: 100 -

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1