PracaGrupyalt.pl.praca.oferowana › Gdańsk => Konsultant Qlik Sense <=
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2023-12-05 14:00:02
    Temat: Gdańsk => Konsultant Qlik Sense <=
    Od: TeamQuest Sp. z o.o. <n...@T...PL>

    Dla naszego klienta, firmy z ponad 30-letnim doświadczeniem, która
    pomaga swoim partnerom biznesowym wdrażać systemy ERP i BI
    poszukujemy osoby na stanowisko Konsultant Qlik Sense.

    Firma ta oferuje szeroki zakres usług, takich jak wdrożenie,
    wsparcie, utrzymanie i rozwój systemów klasy ERP, rozwiązania
    chmurowe i SaaS, planowanie i budżetowanie, Business Intelligence
    i zarządzanie danymi, rozwiązania Revenue Growth Management,
    zarządzanie danymi podstawowymi, a także szkolenia.

    Jeżeli szukasz firmy, która posiada odpowiedni zespół
    doświadczonych i wykwalifikowanych ekspertów z wielu dziedzin,
    która z sukcesem realizuje nawet najbardziej złożone projekty,
    które przyspieszają rozwój organizacji na całym świecie, ta
    firma jest dla Ciebie.

    ***** Konsultant Qlik Sense

    ***** Opis stanowiska:

    * Wdrażanie systemów Business Intelligence
    * Projektowanie i implementacja architektury rozwiązań QlikView i
    Qlik Sense
    * Konfiguracja systemu i testowanie zmian
    * Projektowanie, budowanie i wdrażanie nowych rozwiązań
    * Szkolenie użytkowników
    * Przygotowywanie dokumentacji projektowej

    ***** Od Kandydata oczekujemy:

    * Minimum 2 lata doświadczenia w pracy z systemami QlikView/Qlik
    Sense (ewentualnie Tableau, Power BI, SAP BO, MS BI lub innymi)
    * Wykształcenie wyższe (preferowane informatyczne lub ekonomiczne)
    * Znajomość baz danych relacyjnych (minimum 2 lata praktyki) oraz
    podstaw projektowania hurtowni danych (przynajmniej
    teoretyczne/poznawcze podstawy)
    * Praktyczne doświadczenie (minimum 2 lata) w budowaniu i utrzymaniu
    baz danych w SQL
    * Znajomość języka polskiego i angielskiego na poziomie B2. Stały
    kontakt z klientami zagranicznymi.

    ***** Proponujemy:

    * Regularna, seniorowska pozycja oparta na umowie B2B z wynagrodzeniem
    90-150 PLN/godz. (dostępne również umowy o pracę lub umowy
    zlecenie)
    * Możliwość pracy zdalnej i w biurze (Warszawa, Katowice, Wrocław)
    * Elastyczne godziny pracy, równowaga między pracą a życiem
    prywatnym
    * Udział w interesujących projektach, zarówno w kraju, jak i za
    granicą
    * Współpraca z analitykami biznesowymi
    * Możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia produktowe i
    specjalistyczne, obszerne szkolenia wewnętrzne, np. w zakresie
    automatyzacji chmury)
    * Praca z nowoczesnymi narzędziami, takimi jak Jira
    * Bogaty pakiet socjalny (dofinansowana karta MultiSport, prywatna
    opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe)
    * Obszerny program rozwoju pracownika
    * Przyjazny zespół składający się z ludzi, którzy nie zapomną o
    twoich urodzinach, ślubie czy narodzinach dziecka
    * Integracyjne wyjazdy do interesujących miejsc

    ***** Inne informacje:

    zlecenie)
    prywatnym
    granicą

    dium=cron&utm_campaign=2312

    W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli
    następującej treści:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych dla potrzeb tej i
    kolejnych rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych
    osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku t.j. Dz.U.2016 poz. 922).
    Jednocześnie wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych
    osobowych potencjalnym pracodawcom.

    Potwierdzam prawdziwość powyższych danych i zgadzam się na
    przetwarzanie i administrowanie moimi danymi, które podałem/am
    do wiadomości TeamQuest Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-814
    Warszawa ul. Miedziana 3A lok. 21 do celów rekrutacji
    pracowników. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em
    poinformowana/y iż administratorem moich danych jest TeamQuest
    Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-814 Warszawa ul. Miedziana
    3A lok. 21 oraz że moje dane mogą zostać przekazane
    potencjalnym pracodawcom oraz, że mam prawo dostępu do treści
    swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich
    przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania
    danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania
    przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją
    szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne.
    Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających
    na celu weryfikacje prawdziwości przekazanych przeze mnie
    dokumentów i informacji w nich zawartych.