PracaGrupypl.praca.oferowana › BDI/programista/elektronik/woj. mazowieckie/nr ref. 884-04
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2004-03-18 20:05:35
    Temat: BDI/programista/elektronik/woj. mazowieckie/nr ref. 884-04
    Od: Bank Danych o Inzynierach <b...@b...com.pl>

    Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    programista/elektronik

    Wymagania:
    - wykształcenie wyższe techniczne lub uniwersyteckie (elektronika,
    informatyka)
    - doświadczenie w programowaniu urządzeń mikroprocesorowych w C lub C++
    - praktyczna znajomość techniki cyfrowej
    - dobra znajomość j. angielskiego
    - atutem będzie: znajomość technologii telewizji cyfrowej, praktyczna
    znajomość programowania aplikacji w czasie rzeczywistym, umiejętność
    posługiwania się elektronicznymi urządzeniami pomiarowymi.

    Zakres obowiązków:
    - tworzenie oprogramowania obsługującego wysokiej klasy sprzęt elektroniczny

    Firma oferuje:
    - atrakcyjne warunki zatrudnienia
    - kontakt z najnowszymi technologiami
    - możliwość dalszego rozwoju w ramach międzynarodowej organizacji

    Miejsce podjęcia pracy:
    mazowieckie

    Forma zatrudnienia:
    umowa o pracę

    Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie ankiety na naszej stronie
    internetowej www.bdi.com.pl i zaznaczenie zainteresowania ofertą o nr ref.
    884-04.

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1